Kdy se dítko začne plazit?

klkrska
6. srp 2015

Ahoj holky, syn se poprvé otočil ze zad na bříško ve 3 měsících... Ted mu budou 4 a nedělá nic jinýho, než že šupne na břicho a snaží se plazit, podsekává kolínka pod zadek, šije sebou, ale ruce ještě neposlouchají a nejde mu to. Permanentně je u toho vzteklej a řve, ale na zádech ležet nechce, v lehátku být taky nechce, chovat se taky moc nechce a je to celkem už vyčerpávající, proto by mě zajímalo, za jak dlouho od té doby, co se dítě snaží plazit, ale nejde to se mu to začne dařit. Říkám si, že třeba pak bude spokojenější a nebude se pořád vztekat 😀

ninusch
6. srp 2015

Náš mladej už tohle předvádí asi měsíc a půl a stále si vystačí jen s tímhle. Ale každý mimčo je jiný. Manžel to prý zase vzal dost hopem a ve čtyřech měsících už lezl...

klkrska
autor
6. srp 2015

A taky se u toho tak vzteká? Náš malej se vzteká furt a u všeho, doufám, že ho to časem přejde....

ninusch
6. srp 2015

Náš moc ne, ale jak se chce plazit a nedaří se mu to tak, jak by chtěl, tak se může zbláznit 🙂 Prostě už by se rád někam přesunul a ono to nejde 🙂

kamino
6. srp 2015

Prcek se zacal pretacet oresne na 3 mesicich a v 5,5 mesicich se doplazil k Vanocnimu stromku.. vyderzaj 😃

alcar
6. srp 2015

Moje dcera se otocila ze zad na bricho v necelych 4 mesicich. Dalsi 4 mesice pak trvalo, nez zacala lozit. Nikdy se neplazila, takze to, co pises predvadela 4 mesice. 😅

ladyhacek
6. srp 2015

mě se přetoččil ve 3,5 měsících a teď po měsíci to stále umí jen na jednu stranu (ale také cvičíme vojtovku) dnes se posunul spíše bych řekla odstrčil nožičkama než plazení, ale celkem o kus 🙂

zuzaaanka
6. srp 2015

Tak jsem nejprve myslela, ze mas doma to nase sidlo 😀 taky se otaci od 3m na brisko a v peti zacal pidalkovat. Nohy ho.poslouchaji lepe nez.ruce 🙂 ted v sesti je porad na ctyrech, na kolenou, snazi se i na chodidla a zkousi si sedat a zdarile se premistuje po obyvaku kam potrebuje, neni to uplne lezeni, ale leze 😀 taky se vztekal, nez se mu darilo se premistovat, tak vydrz 🙂