Hipp Combiotik přes den, Nutrilon Good sleep na noc. Máte zkušenost?

hasara33
3. lis 2019

Zdravím holky, chci se zeptat, dáváte někdo mimčům přes den normální mléko (v mém případě hipp combiotik) a na noc nutrilon good sleep? Malá je celkem žravá a chce jíst i třeba po dvou hodinách tak bych chtěla vyzkoušet na noc tento nutrilon, ale mám trochu obavy, protože údajně se má dávat jen jeden druh mléka ....máte zkušenosti? ☺️

krista25
3. lis 2019

@hasara33 ahoj má se jim dávat pouze jeden druh mléka, aby neměli potíže s zažívacim traktem

ah1234
3. lis 2019

rozhodne nemiesat rozne druhy UM, hlavne kym je malicka. Je normalne ze sa budi

hasara33
autor
3. lis 2019

@ah1234 To ano, ale zase po dvou hodinách na jídlo mi to přijde hrozně brzo když by se UM měla dávat po třech hodinách

lilian2111
3. lis 2019

@hasara33 Je to mimino. S tím jsi měla počítat. Dvě značky se zkratka nemíchají.

lolam10
3. lis 2019

Davejte um po 2hodinach.taky se mi do tooh nechtelo ale kdyz je hlad tak je hlad a dite ma dostat nejpozdeji po 3 hodinach,ne presne po 3hodinach...nas malej od te doby co pil a 2hod byl spkojenejsi a co jako?kojila jsem ale princip je stejny😉

ah1234
3. lis 2019

@lolam10 um sa ma pospravnosti podavat s minimalnym rozostupom 3 hodin, to nie je vobec to iste ako ked zena koji...

ah1234
3. lis 2019

@hasara33 ja osobne by som mlieko nemiesala

keety2
3. lis 2019

@hasara33 Já dávala přes den Nutrilon a večer jsem zkusila Nutrilon Good sleep a stejně se budil po dvou a půl hodinách... Takže jsem mu dávala nakonec jen jedno. To že je napsané na noc neznamená že dítě bude dýl syté a nebude se budit

kristyn.g
3. lis 2019

Naše mimi papalo ze začátku každé 2-3 hodiny. Možná vyzkoušej dát víc mlíčka. Možná nestačí. Určit nemichej dvoje mléka to bych dělala až po roce

marketa1218
3. lis 2019

Hipp můžeš podávat ve své podstatě stejně jako kdybys kojila, když si miminko řekne. Mlíka bych určitě teď nemichala a to že má hlad takhle často je normální. Můžeš zkusit navýšit dávky,ale aby ti neblinkala, ono to chvilku trvá všechno než si to sedne.

hasara33
autor
4. lis 2019

@kristyn.g To jsme zkoušela, ale to mi nevypije, stačí jí tak těch 100 ml, výjimečně si dá 120 ml ... mě nevadí dávat jí po dvou hodinách, ale všude se píše po třech a i v porodnici na to apelovali takže mám strach abych jí pak nezpůsobila nějaký problémy

ah1234
4. lis 2019

@hasara33 kopu matiek dava skor jak po 3 hodinach, zase co ine robit, ked je dieta hladne..

zelenaesmolda
4. lis 2019

@ah1234
UM se ma spravne podavat s rozestupem minimalne 2h takze co 2h je to v poradku

ah1234
4. lis 2019

@zelenaesmolda mam dieta na UM a kazdy ti povie ci uz vyrobca (obal alebo ked som nutrilonu pisala) alebo doktor, ze spravne sa ma podavat s rozostupmi min 3 hod.

fouskovi
4. lis 2019

Určitě mlicka nemichat taky jsme že začátku dávala cca co dvě až dvě a půl hodiny a postupně se ten čas navysoval

keety2
4. lis 2019

@hasara33 v porodnici apelují na spoustu věcí. Já se na to ptala doktorky a řekla mi že já jsem matka a že ho přeci nenechám řvát hlady.. Dělej tak jak to cítíš a tak aby jste byli spokojené obě. Kolik je malé?

hasara33
autor
4. lis 2019

@keety2 když už pak opravdu řve a vidím jak si cucá prsty div si je neukousne tak jí dám dřív, ale hlodá to ve mě abych jí tím spíš neublížila ....teď začíná 4. týden ☺️

keety2
4. lis 2019

@hasara33 Pokud má hlad tak ji dej a nebo zkusit jiné mlíko ale nekombinovat. Nám seděl hned Nutrilon a má ho i teď 🙈🙈🙈 což by už nemusel ... Někdo taky ji méně ale častěji. Uvidíš vše si teprve sedne.

lolam10
4. lis 2019

@ah1234 a proc zrovna tento rozestup?neni kazde dite jine?kdyz ma pisatelcino dite hlad tak prece mu neda dudlik a nebude stopovat presne 3 hod?predpokladam ze mi napisete ze rozestup je kvuli spravnemu traveni ale v tom pripade bych ho stejne zkusila dat driv,treba se ukaze ze toto dite neni uplne tabulkove a ze mu to s briskem nic nedela a naopak bude spokojenejsi s plnym briskem mlicka...

@hasara33
Zacatky jsou tezke.urcite to brzo zmaknete a obe si zvyknete😉
@hasara33
@hasara33

verunka3101
28. bře 2020

@hasara33 nemusi se davat po trech hodinách klidne jak si miminko rekne
Kdyz sou malinký tak se budí častěji některá a je to normalni i kdyz je na UM jak myslite ze by to maminky delali nechávali hladem asi ne
Takze se nebojte a normalne krmte tak jak si rekne