Módní značky pro puberťáky. Jaké mají rádi?

olusenka
18. dub 2024

Jaké módní značky mají rádi vaši puberťáci, teenageři? Kde nakupujete oblečení Vašim starším dětem? Otázka má tedy dvě roviny. Nebo vaše děti značky oblečení nezajímají, nejsou pro ně podstatné? Co se týče velikostí, mám třeba problém sehnat oblečení, když už dětské je synovi velké, ale pánské ještě malé. Díky.

evaviki
19. dub 2024

syn ma 15. Obleceni kupuji uz par let dospelacke. Znacky napr. - quicksilver, Tom tailor, napapirji, Helly hanson, o neill, alpine pro (na atletiku). Vse ve slevach teda, jelikoz je vetsina dost draha a ja nejsem ochotna za to dat tolik penez. Stejne je to drahe i v akci, ale vse vydrzi susicku a ted uz tolik neroste. Navic diky susicce ma treba do skoly dve mikiny a vic ne. 🙂
Ale syn znacky moc neresi, jeho predstava o obleceni je bez vzoru, bez velkych napisu, barvy seda, tm.modra, cerna. Tam vubec neni znat znacka, takze kdyz nakupuji, ridim se tim. Sama si troufam mu koupit leda tak trika, ponozky a boxerky, zbytek uz si musi zkouset.

olusenka
autor
22. dub 2024

@glimmer A jak vychází Lelosi legíny velikostně i dcery? Už má nějakou dámskou menší velikost? Hádám, že dětské velikosti nemají....?

olusenka
autor
22. dub 2024

@evaviki A kde třeba koupíte pěkné boxerky? Sháním, aby nebyly krátké a nelezl mu z toho zadek. Zatím měl sadu z Tchiba, Tesca, H&M, C&A... Vždy se poměrně brzy ta nohavička vytahá, leze to nahoru... Máte tip?

glimmer
22. dub 2024

@olusenka mají i dětské, ale dceři je skoro 14 let, kupuju jí ty dospělácké, tu malou velikost a v pohodě ...

olusenka
autor
22. dub 2024

@2veverka Já (i dcera) jsem naprosto spokojená s H&M. Tam jsem nakupovala opakovaně jak nové, tak tady na bazaru použité. Dcera měla i nějaké z Lidlu. Taky celkem dobré. V Decathlonu jsme teď koupily poprvé, jedny do školy na TV. Tam vím, že musím brát o 1-2 velikosti větší, nesedí jim to, a tím pádem je na konci jejich dětských velikostí. A vadí jí, že mají skoro všechno v pase s tou širokou gumou, to nechce. Takže sehnat tam něco, to byl oříšek.

olusenka
autor
22. dub 2024

@uzivatelkapetra To taky asi. Syn má jedno triko od youtubera a mikinu novou teď od dalšího.

olusenka
autor
22. dub 2024

@2veverka Za co konkrétně nevím. Ale prý že je jak bezdomovec. Je otázka, zda je to proto, že se jim na něm něco nelíbí a toto je prostě obecná urážka, nebo proto že o sebe dostatečně nepečuje, což je fakt, mohl by někde přidat, říkám mu to pořád, prostředků má na to víc než dost, nebo je pravda ještě někde jinde. Každopádně slečnu už ve třídě má. Tohle je menší část dívčího osazenstva.

Koupila jsem mu teď (další) nové boty, teď jde jen o to, aby je začal nosit. On si sice postěžuje, ale pak už nedělá nic proto, aby se to nestávalo. Boty nové má teď dvoje a co myslíte, že nosí. 🙄

evaviki
22. dub 2024

@olusenka měl z H&M. A teď jsem kupovala Adidas, byly v Německu ve slevě, takže proto. Ale je spokojený. Z boxerek mu zadek nelezl nikdy. 😀

hromalen
22. dub 2024

Mimo to všechno ještě například VANS, Quiksilver, CK, Jordan, GAP, Helly Hansen. Vše kupuji ve slevách.
Ale holky jsou tedy kozy.

hafika
22. dub 2024

@olusenka Synovi (13) jsem třeba teď koupila pánské boxerky M, protože dětská 158/164 už mu byla malá. Bohužel jsem zjistila, že u některých značek odpovídá dětská 158/164 spíš velikosti S, ale je to fakt hrozně individuální. Když jsem teď dceři kupovala menstruační kalhotky a plavky, tak od jedné značky nosí S, plavky potřebovala XS a od jedné značky jsem si velikost menstruační kalhotky psané jako S vzala já, ač normálně nosím L.

glimmer
22. dub 2024

@hafika já dceři kupuji menstruační kalhotky buď XS nebo S ... záleží na značce ... mohu se zeptat na spokojenost s men.plavkami? Hodně o nich pro dceru přemýšlím ...

hafika
22. dub 2024

@glimmer Zatím nemůžu moc referovat. Kupovala jsem je teď v zimě a dcera je měla zatím jen 1x na plavání, když už jí menstruace doznívala a celkově má menstruaci slabou. Nijak si nestěžovala, prý dobré. Mě to jenom fascinoval ten rozptyl velikostí, ona je asi o velikost menší než já, co se týče kalhot a spodních kalhotek a momentálně se pohybuje ve plavkách a spodním prádle od velikosti XS do M.

berynka
22. dub 2024

Dcera si obcas koupi neco v Bershce,chodi do HaM.Ted se ji libi Skims,ale asi by to sehnala za pakatel na Sheinu. Nekdy vezmeme na Zalandu,AY neco od Calvin Klein.
Boty nosi Nike,driv Vansky a Conversky,ale zjistila,ze ji z nich boli zada 🙄.

olusenka
autor
23. dub 2024

@hafika Pěkné s těmi velikostmi. A pak se v tom vyznej. A s Dedoles boxerkami zkušenost nemáte?

hafika
23. dub 2024

@olusenka S dedoles bohužel neporadím.