Vlasová klinika - podpora růstu vlasů. Máte zkušenost?

luciee79
5. čer 2023

Dobrý den, kdo má prosím zkušenosti??? Za posledních 5 let mi hodně vypadaly vlasy, mám je hodně jemné. Krevní obraz i štítnou žlázu mám v pořádku.
Dnes jsem byla navštívit Vlasovou kliniku. No nechala jsem tam pře 3000,-Kč. Zahrnovalo to tuto proceduru: Diagnostika trichologickou mikrokamerou + konzultace.
Pomocí ultrazvukové špachtle mechanicky odstraní z vlasové pokožky vrstvu, která blokuje póry.
Na pokožku se aplikují aktivní látky Neohairu a pomocí radiofrekvence se do pokožky hlavy vstřebávají.
Chtěla jsem se Vás zeptat, zda někdo nemá s tímto zkušenosti? Zda má cenu procedury aplikovat znovu... Moc děkuji za Vaše informace. 🙂

swizz
15. lis 2023

@luciee79 ahoj, chtěla jsem se zeptat takto s odstupem času , zda jsi kliniku ještě navštívila a jestli ti to pomohlo. Také mám podobne problémy díky

luciee79
autor
16. lis 2023

@swizz ahoj, nenavštívila, nějak mě to celé nepřesvědčilo, nevím, zda by se objevily výsledky, ale z finančního hlediska se mi tolik peněz každý měsíc dávat nechtělo. Hlavně jsem nikde nenašla žádné recenze, ani kadeřnice o tom nic nevěděla.