Antidepresiva a hrozné stavy. Máte podobnou zkušenost?

ultegra
3. srp 2022

Zdravím,
před 2,5 týdny jsem začal brát antidepresiva Argofan 75mg. První týden užívání bylo peklo na zemi. Stavy se strašně zhoršily. Ty nejhorší odešly asi po 1,5 týdnu užívání. Nicméně dnes, 2,5 týdne od začátku braní se cítím stále špatně. Mám zejména strašnou slabost celého těla, nejsem schopen pořádně chodit, taky špatně spím. Je mi 28 let a připadám si jak před umřením. Psychiatr má momentálně 2 týdny dovolenou, proto vyčkávám. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost, že i tak po dlouhé době vedlejší účinky stále neodešly. Na internetu se vždycky dočtu, že VÚ lidem mizí po 1 týdnu užívání. Proto mám už docela obavy. Tyto antidepresiva jsem již bral v minulosti, potom jsem měl 2 roky vysazeno. Předem děkuji za odpovědi.

drep
3. srp 2022

Nejsem psychiatr, jsem praktik, nicméně stejně jako efekt někdy nastoupí až za měsíc, tak i nežádoucí účinky si můžou “sedat” taky ten měsíc

berushe14
3. srp 2022

@ultegra od kdy jsou tu chlapi???

berushe14
3. srp 2022

A navíc nájezd AD trvá minimalne 6 tydnu…

lv
3. srp 2022

Bude líp, mnohem líp - teď už se stav bude upravovat, první účinky nastupují kolem 3 týdne, plný efekt 6 týdnů, než to sedne úplně tak 2mes

ahyt
3. srp 2022

Ja beru Argofan 75 radu let a nemohlo me nic lepsiho potkat .Jsem uplne v pohode bez depresi.Urcite si to sedne,chce to vydrzet

dasipe
3. srp 2022

Spíš ti ještě mohl napsat nějaký ty prášky co zabírají na hned, když přijde až takový stav, kdy už je to neúnosný, aby jsi měl po ruce něco, co pomůže, než ty léky začnou působit tak jak mají. Alespoň já jsem je měla. Ale je fakt, že já brala slabá antidepresiva a měla jsem je od obvodního lékaře.

verci1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz