Antidepresiva. Za jak dlouho vám zabrala?

4. zář 2022

Dobrý den ráda bych se zeptala, za jak dlouho vám zabrali antidepresiva? A kdy jste věděli ze je caš je vyměnit?
Děkuji předem.

mandala
7. zář 2022

@nezadanejmilda Deprese nemusí mít důvod, nemusíš nic posrat, můžou vzniknout bez varování, stejně jako třeba rakovina. Rakovinu taky nevyléčíš, že si řekneš...
Překvapuje mě, že ač tím trpěla tvoje žena, nevíš o tom vůbec nic, to jsi ji asi nebyl moc oporou, že ?

megi89
7. zář 2022

@nezadanejmilda jses úplně mimo... 🙄
Jinak mě zabraly cca po 3 týdnech...

megi89
7. zář 2022

@nezadanejmilda a vidíš, mě antidepresiva zachránila život... Když jsem přišla o dceru, tak právě AD mě zachránila....

urtica
7. zář 2022

Hodně záleží na výchozím stavu. Poprvé mi zabrala asi za dva měsíce, podruhé, při těžké depresi až tak za 4

autor
7. zář 2022

@urtica já měla vyloženě úzkosti 3 Dny a letěla sem na psychiatrii predtim 2 měsíce knedlík v krku děsný všude samy doktor nikdo nevedel co to je

urtica
7. zář 2022

U čistých úzkostí úplně nevím, ale u depresí to může trvat opravdu několik měsíců...

priefi
7. zář 2022

Na psychiku doporučuji CBD kapky 😉

priefi
7. zář 2022

@nezadanejmilda řekla bych, že nemáš tušení, co jsou deprese a říci si to, co jsi napsal, nestačí. Navíc deprese může vyvolat i situace,ve které člověk je bez vlastního přičinění.

priefi
7. zář 2022

Přečetla jsem si diskuzi, ataky paniky, knedlík v krku, deprese... Může se jednat i o tetanii. Doporučuji začít brát hořčík na předpis, nejlépe magnosolv a již zmiňované CBD kapky. Pokud by to nezabíralo (chce to čas, než se člověk dá dokupy), tak pak až šahnout pro AD.

autor
7. zář 2022

@priefi pravé už je beru 3 týdny
Kapky nepomohly bohužel také jsem měla 🥺

honatko092
7. zář 2022

Tenhle nový uživatel nezadanejmilda komentuje dost zvláštně většinu diskuzí. Tipla bych si, že je to troll a odpovídá dost nevhodně....

autor
8. zář 2022

@honatko092 řekla bych ze to bude nějaký pubertak krery se nudí a nemá co dělat a hrozbě ho to bavi já si jeho coment přečist když jsem měla úzkost 3 dny v kuse bez jídla a bez spánku tak mi věřte ze by me to vzalo ještě vic.. takovýhle lidi vůbec neví co dělají a ze to dělají špatně pak si člověk řekne proč sakra potrebuju já psychiatra ? To on ho potřebuje!

iva_kucerova
8. zář 2022

Když mi začala panika a úzkosti,musela jsem k antidepresivům brát ještě něco pár dní,abych začala spát,pak mi bylo fajn,ale určitě nějakou dobu trvalo než to bylo úplně ok. Naštěstí mi sedla kombinace, kterou mi doktor před lety nasadil. V těhotenství mi doktorka dala jiná AD a to byla katastrofa, cítila jsem se snad ještě hůř. Určitě konzultovat s doktorem a zkoušet. Záleží taky, na co AD jsou.

honatko092
Autor odpověď smazal
Zobraz
honatko092
8. zář 2022

Chápu Vás. Znám jaké to je u sebe i u maminky, která je na AD celý život a trpí depresemi. Proto jsem to napsala, abyste to hodila za hlavu a VUBEC jeho koment nebrala vážně. Držím Vám palce 🍀

priefi
8. zář 2022

Ani v kombinaci s hořčíkem? A nechybí Ti Vít. D nebo železo?

autor
8. zář 2022

@priefi me chybí asi všechno jak hořčík tak vitamin D proto mi pořad něco je si myslím od porodu do tw doby sem nebyla pomalu nemocná

priefi
9. zář 2022

Je třeba to doplňovat

autor
9. zář 2022

@priefi budu se snažit !!

nezadanejmilda
22. zář 2022

To bylo počtení.
Co je špatného říct někomu se zlomenou nohou aby nelyžoval?

marge_s
22. zář 2022

@nezadanejmilda u toho psychiatra uz jsi byl? Co rikal?

shak29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
markeet4
7. bře 2024

@priefi můžu poprosit o jakou značku a jaké dávkování?

markeet4
7. bře 2024

@shak29 můžu do zprávy prosím o produkt?

marge_s
7. bře 2024

Budu hadat, zase ty podelany naplasti, ze jooo, ze mam pravdu

priefi
8. bře 2024

@markeet4 předpokládám, že se asi ptáš na CBD. Já užívám Konopného tátu 20%. Když mi bylo nejhůře, tak jsem si dávala 2 ráno a 2 před spaním. Postupně se to zlepšovalo až jsem se dostala na 1 kapku ráno. Teď aktuálně jsem na tom tak, že nepotřebuji. Jakmile ale začínám cítit úzkosti, znovu nasazuji.