Bolest kloubů. Které kloubní přípravky pomáhají?

sabca21
13. únor 2020

maminku bolí klouby, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s kloubními přípravky, popřípadě jakými a co pomáhá 🙂

amazonkajanik
13. únor 2020

@sabca21 co vím,tak na to pomáhá domácí marijankova mast. Jinak přítel říkal,že takové ty gs condro apod moc účinné nejsou a třeba lidem,co pak nastoupí na dialyzu to dělá hrozné výsledky a zanáší to organismus . Jinak ještě by mohl pomoct alavis,ten pro lidi. Jsou blázni,co se cpou tím pro koně,ale spíš si škodí

dashyyy
13. únor 2020

@amazonkajanik proč si škodí tím koňským alavisem? Já to teda nepitvala, ale četla jsem, že ten koňský má lepší složení než lidský 😀

amazonkajanik
13. únor 2020

@dashyyy je určený výhradně pro koně a jsou tam nějaké příměsi,které lidský organismus nemusí zvládat vyloučit. To už můžeme jít a jíst psí konzervy (některé jsou ale celkem dobré 😂),kvůli komárům a klistatum na sebe navlekat repelentni obojky pro kočky 😂 je to nadsázka, ale je to tak.

dashyyy
13. únor 2020

@amazonkajanik ja bych se v dnesni dobe nedivila nicemu 😂😂😂 kdysi jsem cetla srovnani nejakych obyc konzerv lidskych a psich a ta psi na tom byla lip 😂😂 ale samozrejme chapu, jak to myslis 😉😉

amazonkajanik
13. únor 2020

@dashyyy dyť jo 😂 hele,dokonce jeden chlápek v USA udělal test a jedl jen vybraný psí konzervy. Jeho hodnocení " zhubl jsem, mám více energie, lesklé a pevné vlasy, ale občas štěkam na manželku "😂

levandule_k
13. únor 2020

Při bolestech kloubů jsem používala kostivalovou mast.

dashyyy
13. únor 2020

@amazonkajanik 😂😂😂😂😂🙈🙈

lilian2111
13. únor 2020
sabca21
autor
20. únor 2020

masti máme vyzkoušené a nic...a co třeba Klouby flexi? s tím nemáte někdo zkušenost? jsou na to dobré recenze, tak bych to chtěla vyzkoušet, jestli to mamince pomůže