Boule v prsu...

martinaz83
13. srp 2021

Ahoj holky,už sem tady psala ohledně boule v prsu,na sono sem objednána na čtvrtek.tyden sem měla zvětšenou bolestivou uzlinu v podpaží,již po týdnu mazání přestala bolet,ale ještě trochu tam je.pak se mě udělala boule v prsu ze strany k druhému prsu a po pár dnech jakoby se to přesunulo pod pradavku a nad bradavku.kdyz přitlačim tak prso meke a hlouběji trochu tuhé,ale ne tvrdé.semtam tam píchne.uz sem stého opravdu na nervy a bojím se vyšetření.

tasimia
13. srp 2021

@martinaz83 já měla tukovou bouli, ale bála jsem se též jak ďas. Určitě to dobře dopadne, držím palce 🍀

levandule_k
14. srp 2021

Držím palce, ať je to dobré.

martinaz83
autor
15. srp 2021

@tasimia no snad to bude dobré,teď mám zrovna před ms a můžu se zbláznit,prsa bolí,bradavky citlivé no sama radost stěma prsama

martinaz83
autor
15. srp 2021

@levandule_k děkuju 😊

tasimia
15. srp 2021

@martinaz83 právě. Dávej na sebe pozor a pak nám napišt 🍀🍀

amazonkajanik
15. srp 2021

@martinaz83 byla jsem v dubnu, nahmatala jsem si takový oval pod prsem a byla to zvetsena mlecna žláza, přesto že jsem z tohohle prsu téměř nekojila,ale mudr řekl, že to může být tím. I přes negativní nález si mě rovnou zapsali a budu chodit každý rok na kontrolu ,hrazeno normálně z pojištění

martinaz83
autor
15. srp 2021

@amazonkajanik také to mám takový ovál který jde lehce vidět okem na prsu,jinak žádné změny,mám 2,5letou holčičku ji sem kojila 8mesicu.

martinaz83
autor
15. srp 2021

@tasimia dám určitě vědět😊

marge_s
15. srp 2021

@martinaz83 nebylas ockovana?

martinaz83
autor
16. srp 2021

@marge_s ne naštěstí nee

marge_s
16. srp 2021

@martinaz83 tezko rict jestli nastesti 🤣 zase by to byl jednoduchy duvod. Uzliny i boule v prsu by mely snadne a nezavazne vysvetleni 😉 a mela bys klid 🙂

martinaz83
autor
17. srp 2021

@marge_s no uvidíme ve čtvrtek,mám jakoby nad bradavkou tuzzi bouli,bradavka je normální,nic nevytéká,prsní dvorec mírně skrčený,ale divný pocit v prsu.

marge_s
17. srp 2021

@martinaz83 drzim palce!

martinaz83
autor
19. srp 2021

@tasimia tak je tam hmatatelný útvar,ohraničený,pohyblivý,zítra jdu ještě na mamograf na došetření chjo co to bude

levandule_k
20. srp 2021

Děkuji za zprávu. Držím pořád palce, ať máš na konci vyšetření dobrou zprávu.

amazonkajanik
20. srp 2021

@martinaz83 držím palce, ať je to banalita ✊

martinaz83
autor
30. srp 2021

@amazonkajanik tak holky bohužel dnes mě oznámili že je to zhoubny o vel 3cm.v pátek mám jít na další celotělové vyšetření.chjo co teď.je to podchyceno včas?

naja94
30. srp 2021

@martinaz83 tak to ma fakt mrzí... Teraz bude dôležité zistiť, o aký typ karcinómu ide (či hormonálny, her pozitív alebo tripple negatív) a začať čím skôr s liečbou. Môžem sa opýtať, v rodine boli nejaké prípady onko ochorení? Prajem Vám všetko dobré, hlavne skoré uzdravenie a tie najlepšie prognozy. Určite je šanca na uplné vyliečenie ♥️.

martinaz83
autor
30. srp 2021

@naja94 v rodině jsme nikdy nic neměli,nevím v pátek mám jít na další vyšetření a pak se uvidí.

codal
31. srp 2021

@martinaz83 držím pěsti 🍀!

amazonkajanik
31. srp 2021

@martinaz83 to mě mrzí. Přeji, ať to pro tebe dopadne co nejlépe a podaří se to vyndat a nebude třeba další intenzívnější léčby ❤️

levandule_k
31. srp 2021

Přeji hodně sil.

martinaz83
autor
31. srp 2021

@amazonkajanik děkuju 😊

martinaz83
autor
31. srp 2021

@levandule_k děkuju 😊

martinaz83
autor
31. srp 2021

@codal děkuju 😊

martinaz83
autor
11. zář 2021

@martinaz83 Ahoj holky,tak se hlásím po delší odmlce,bylo spoustu vyšetření,a teď už čeká mě léčba,nakonec to je menší nádor o vel.2cm,je ještě zapouzdreny takže žádné metaztaze,celé tělo je čistě jen je prso,čeká mě 4chema,pak 12x biologická léčba,operace ,ozarka a pak na pět let hormonální prasky,nádorek je hormonálního puvodu,trochu se i ulevilo že to není jeden stech agresivních.tak hurá do BOJE 😊

naja94
11. zář 2021

@martinaz83 hormonálny nádor ma zo všetkých najlepšiu prognozu... Skoré uzdravenie ✊😉

sebinka123
11. zář 2021

Ty jo, teď to všechno čtu. Hrozně moc držím pěsti. Je úžasný, jak jste to poznala. Hlavně ta intuice divného pocitu. Já mam pořád různé boulicky, velikosti tresnove pecky v obou podpaží. Nejsou teda tak tvrdé. Na pohmat jsko uzlina. Byla jsem na sonu a prý nic špatného není vidět, prý bohatá prsní žláza, zasahující do podpaží. Pořád tedy kojím. Tak doufám, že nic neprehledli a bude to pravda. Když to tafy čtu, tak občas i pochybuji. Páč kolikrát řeknou dobrý a ono to dobrý není.
Vám držím moc pěsti 🍀🍀🍀🍀🍀

sebinka123
11. zář 2021

Ale vy uz jste měla pochyby 2 roky zpět, viďte?

codal
11. zář 2021

@martinaz83 to zvládneš ❤️!