Františkovy lázně. Byla jste tam některá?

pawlisanda
23. říj 2019

Jedu do FL do hotelu Jessenius, byla jste některá? Jak se vám tam líbilo? Jaké bylo ubytování, jídlo, personál, doktoři? Budu tam 28 dní, dá se to přežít (i v zimě?)? Co si určitě přibalit a nepsali to v pokynech, doporučte nějaké vychytavky. Díky moc, lázním zdar! 🙂

mimco
23. říj 2019

@pawlisanda bydlela jsem sice v Belvederu, ale bylo to naprosto ůůůžasnééé, nikdy na ty 4 týdny nezapomenu, bože hned bych si to zopákla.
Oblečení jsem táhla zbytečně moc. Jinak byla jsem celý duben po čarodkách jsem končila. Nic speciálního krom peněz jsem nertáhla....Partu jsme měly hned a chodily i s dědouškama na tanečky.
Snad jen jediná rada, připlatit si za jednolůžák.
Jó a poslední menstruaci jsem měla na konci pobytu, pak už ne 🤩
Fakt se těšte, stojí to za to a především ty procedury mají obrovský smysl, i když ze začátku jsem se tvářila trošku překvapeně, ldyž do mě mega stříkačkou napustili bahno a pak ho ze mě vyháněli hadicí....ale člověk si zvykl, jsou tam samé ženské a je tam hrozná prdel 😂😂😂

mimco
23. říj 2019

@pawlisanda jídlo v hotelu super, personál taky na jedničku, MUDR. mě viděla jen 2x, při příjmu, tam z tebou zkonzultuje co tě trápí, udělala gyn. vyšetření, ptala se na všechny potíže, např. i bolesti zad, a podle toho upravovala procedury, tzn. přidala mi masáže a cvičení v bazénu. Ale samozřejmě nejvíc jsou ty na spodek, plyn, irigace a slatinný tampón.
No a pak mě jen propouštěla. Po celou dobu jsem měla nemocenskou.
Takže ať to shrnu - po lázních jsem byla vyspaná, odpočatá, zhubla jsem tam, prostě jako znovuzrozená....4 týdny no stress, jsi jako v bavlnce...
No a hnedka po lázních jsem otěhotněla 🤩🤩🤩

isabelafuentes
23. říj 2019

Byla jsem tam na 3 tydny a bylo to jedno z nejkrasnejsich obdobi v zivote! Bydlela jsem tedy na Kyjeve,tak s ubytovanim neporadim,ale procedury byly fantasticke,jako v raji,krasne jsem si odpocinula,vyspala se,vycistila hlavu...proste jak znovuzrozena! Jidlo bylo super a zadne povinnosti,jen neskutecny relax❤ Byla jsem tam v breznu a parada👍 Teste se!😉

mimco
23. říj 2019

@isabelafuentes ráj na zemi, že🤩🤩🤩

pawlisanda
autor
30. říj 2019

@mimco
Tak to s těmi aplikacemi a vyplachy mě teda trochu vyděsilo...ale snad ten zbytek nebude tak hrozný. 😄 Už se mi to blíží, tak se začínám těšit. 😊

pawlisanda
autor
4. lis 2019

Jak tak o tom přemýšlím, říká si, v jakém obutí se chodí po hotelu...zvlášť teď když začíná zima? V jakém oblečení se tam vůbec chodí? 😲 A jak je to se županem, ten půjčí i s přezůvkami?