Je to úzkost?

16. srp 2022

Cau holky chci se zeptat řeším už dlouhodobě zdravotní problémy. Už se mi to jednou stalo ale dneska je to cely den usnula jsem pozdě v noci neslo mi to a spala asi 4 hodiny pak navali horka a pocit strachu bolest žaludku nevím co stim co to je je to úzkost? A co stim dělat? Mám to už od rána 🥺 přejde to ? Díky

lulululu11
16. srp 2022

Bohužel jsem to taky měla, po narození dcery, pár dnů na to už jsem nemohla usnout vůbec, bylo to hrozne, trvalo to tak rok, byla jsem chodící mrtvola...prášky jsem nechtěla, teď zpětné lituji a měla jsem si je vzít

autor
16. srp 2022

@lulululu11 to jsem měla taky poporodni deprese ale bylo to na chvíli 🥺 asi měsíc myslím ale tohle nevím ani nrvim co stím 🙄🙄🤷‍♀️ Už jsem vyrizena a to je to první den

trollka
16. srp 2022

Ahoj mě se to stává ze stresu? Nemáš v poslední době na sebe moc stresu a povinností?

autor
16. srp 2022

@trollka mám hodně stresu každý den bojím se hrozné už 2 měsíce řeším knedlík g krku každý den se budím stim že to zase budu mít a nebudu moc fungovat 🥺
Jak dlouho vám to trvá? měla jsem to 6 teho naposledy ale jen ráno a teď celej den 🙈🙈

trollka
16. srp 2022

Já to mám většinou obden,ale jak kdy...

autor
16. srp 2022

@trollka ježíš marja 🥺🥺🥺