Jizva na mozku. Mohla se objevit při dětské obrně?

aduska17
31. srp 2023

Dobrý den chtěla bych se zeptat neurolog mne doporučil na CT mozgu dneska sem mnela výsledky řekl mi po telefonu že mám jizvu na mozgu že mi to neví vysvětlit po telefonu takže mi dal termín až na 14 ho zaři v maličkosti sem překonala dětskou obrnu .. je možné že ta jizva se mohla objevit z ti destky obrny ? Děkuju za každou odpověď

1pomnenka
31. srp 2023

Určitě tam jizva po mozkové obrně zůstala, ale to určitě lékař ví, když jsi mu o tom řekla. Nejde s tím nic dělat a není to život ohrožující, tak tě objednal až za 14 dní. Nepřijde mi to divné. Divné mi přijde, že lidé s rakovinou čekají na termín 3 měsíce.

aduska17
autor
31. srp 2023

@1pomnenka já sem mu to zatím neřekla mluvil ještě o niaky trombóze

aduska17
autor
31. srp 2023

@1pomnenka protože já sem byla malá a myslela sem si že sem ji mnela mít a mnela sem ji v dětství ale překonala sem to

1pomnenka
31. srp 2023

@aduska17 Potřebuje vyloučit mozkovou žilní trombózu, má stejné příznaky jako migréna, ale je nebezpečná. Proto tě poslal na CT. Buď ráda, že tě vůbec někam poslal.

aduska17
autor
31. srp 2023

@1pomnenka ale já vůbec nevím z čeho mám tou jizvu všecko mi řekne až potom

1pomnenka
31. srp 2023

@aduska17 Já také nevím, furt se tu neptej, nikdo tady nezná výsledky z CT a počkej 14 dní. Kdyby to bylo vážné, pozval by si tě lékař dříve!

marselina
31. srp 2023

@aduska17 syn ma jizvu na celnim laloku, nezatahla se pry po porodu. diagnoza epilepsie. Nastesti forma zadivani se, zadne zachvaty.
Drzim pesticky at je to j vas v poradku

apokalismus
31. srp 2023

@aduska17 a ty trpis migrénami? Pokud ano může být jizva i po nějaké silné migréně. Není nebezpečná,jen tam prostě zůstala,tak třeba je to takhle... já ji tam měla ve dvaceti... Teď už tam ale nic nemám,tak se asi zacelila a nebo ct kecal 😂🤷. Každopadně doktor ti vše pak určitě vysvětlí...

aduska17
autor
1. zář 2023

@apokalismus netrpim migrénami ale od včera mi de hlava buchnut