Křečové žily na děloze. Měla jste nebo máte některá?

neznama09
8. říj 2020

Ahoj holky, mám otázku, už přes měsíc mě bolí břicho, jakoby vaječníky, celý podbříšek, když jsem se objednala k mému gynekologovi, tak mi řekl že mám trochu aktivnější pravý vaječník, a že mám na děloze křečové žily, ale že to moc nevadí, a Koukal tak divně a říkal že by mě nejradši objednal na laparospickou operaci.. Tak se jen chci zeptat měla jste nebo mate některá křečové žily na děloze?

te_reza
8. říj 2020

Mám, ale mě se asi udělaly po porodu, zjistili že je tam mám během laparoskopie,když mi brali endometriozu a tušili srůsty. Na ty žíly mi dal cyklo3fort

zuzkasim
8. říj 2020

Mám, už několik let, doktorka říkala, že pokud nebudu já cítit nějaké větší problémy, že to ničemu nevadí a normálně se s tím žije. Takže s tím normálně žiju, jen vím, že tam jsou🙂

neznama09
autor
8. říj 2020

@zuzkasim No, já mám opačný problém, měsíc mě bolí cele břicho, cely podbříšek, na levé a pravé straně, o víkendu jsem i zvracela krvácím každý měsíc mimo cyklus

neznama09
autor
8. říj 2020

@te_reza Já je moc taky právě po porodu, ale že se mi udělaly až po 2 rokách jakoby po porodu

zuzkasim
8. říj 2020

@neznama09 To musí být hodně nepříjemné☹ Určitě probrat znovu s doktorkou a zkusit jít na konzultaci (klidně i placenou) ještě k někomu jinému. Abys měla jistotu, že to fakt nejspíš nic jiného než ty křečáky nejsou a aby ti řekli, co vše se s tím dá dělat. Já po tom nepátrala, protože potíže teď fakt nemám.

neznama09
autor
8. říj 2020

@zuzkasim Jojo zítra hned volám gynekologovi, teď třeba nemůžu ani usnout, ty bolesti jsou šílené

neznama09
autor
10. říj 2020

@te_reza Prosímtě jak se ti ta endometrizie projevovala?

te_reza
10. říj 2020

@neznama09 hele mě se sešlo dost věcí.... Ale bolest podbřišku - pernamentní víc /míň a bolest zad v bedrech, někdy i po stranách

neznama09
autor
10. říj 2020

@te_reza mužů napsat sz prosím 😊

te_reza
11. říj 2020

@neznama09 odepsala jsem