Píchání v podbřišku. Zánět?

2. bře 2024

Ahoj. Jsem 6dpo, vůbec nevím jestli se zadařilo. Mám trošku mléčný výtok, ale jen normální množství, bez zápachu či svědění.
Každopádně mě při sexu šíleně píchalo v podbřišku a i po něm ( samozřejmě jsme to ukončili).

Je to v oblasti cca 10cm nad pipkou a trochu i v oblasti stydké kosti. Píchá to, chvilkama jakoby pulzuje, chvíli jsem měla podezření na močový kamínek, přišlo mi že to jakoby sestupuje. Ale při močení mě vůgec nic nepálilo, neřezalo, nepíchalo..Pak mě to ale zase bolelo a bolí spíš těch 10cm nad pipkou.

Není to poprvé co se mi to stalo. Třeba 2x do roka mám někdy takový pocit, ale dnes to bolelo opravdu hodně :/

Bojím se že by to mohlo být něco s čípkem nebo zánět čípku, seděly by na to ty popsané příznaky? Nic jiného kromě té bolesti ale nemám ( krev, teplota, svědění)...
Nebo něco se střevem??

autor
2. bře 2024

PS na ultrazvuku měsíc zpět bylo s dělohou vše vpořádku, žádné útvary či srůsty

nanyh
3. bře 2024

Jestli jsi spíš neměla ovulaci. Protože výtok po ní houstne, je mléčný a bez zápachu či svědění. A ovulace někdy dokáže fakt bolet.🙂

lencaa11
3. bře 2024

Řekla bych že to spíš bylo k ovulaci bolesti můžou bejt od prasknutí volne tekutiny v břiše

autor
3. bře 2024

Ovulaci jsem na 100% měla před 6ti nebo 5ti dny i podle lh ovu testů a bt🤷‍♀️

lencaa11
3. bře 2024

To může bejt ještě klidně doznívání má to tak hodně žen a ovulační test je jen ukazatel hormonu na záruka ovualce měření je už spolehlivější klidně to může bejt dalších 100 věci kolem ženského cyklu