Různé bolesti a otoky končetin. Co myslíte?

30. kvě 2022

dobrý deň, mám už 4 mesiace neustály opuch pri ramene , mala som aj rozbor krvi len zvýšené pečeňové testy a zvýšené trombocyty...beriem tabletky ako milgamma N a aescin no žiadna zmena... mám za sebou pred mesiacmi aj röntgen a sono ruky , no to nič neukázalo...
Pred asi týždňom sa mi vyskytla na ruke hrčka, možno vo veľkosti väčšieho hrášku, tvrdá a čiastočne nebolestivá, neviem čo to je...
Pred 4 dňami ma začala bolieť krcova žila (podotýkam že ma nikdy nebolela ) , mala som pri nej menší ale viditeľný opuch a bolo to alebo aj je stále bolestivé na dotyk...
Mám aj nočné potenie ktoré dlhšie trvá, s ktorým sa zobudím a cítim ako keby ma niekto oblial vodou a taktiež mám niekedy takú malátnosť a každodenné bolesti hlavy... mám za sebou aj MR hlavy nič neukázalo...
Bojím sa , že môžem mať v tele nejakú skrytú rakovinu ktorá sa neukázala na vyšetrovacích metódach...
😕 dedkova sestra vraj umrela na nádor v mieste asi kde je maternica, a babkina mama zomrela na rakovinu konečníka a zase babke vyoperovali nádor pri stavci a momentálne má aj nezhubny nador v stavci (chrbtica)...Čo to môže byť? Má to s niečím súvis? Ďakujem!!

lv
30. kvě 2022

Rakovinu by poznali z krevnich testů a dalších vyšetření, co máš za sebou.