Stres, odpor sama k sobě. Co dělat?

veronika334
21. zář 2022

Dobrý den holky prosím vás mám hrozný deprese už 2mesice ( můžu si za to sama vím no prosím neodsujte mě hned! :( ..)

Před 2 měsíci jsem si dala dělat tetování celý rukáv Tater mi to udělal ne úplně podle mě.
Jsem s toho na nervy :( mám to přes celou ruku a nevím co s tím dělat 2 měsíce už brečim je mi hůř a hůř už jsem začala snad nenávidět vše na mě:(
Nejde mi spát, jíst pořád se mi chce jen brečet přijde mi že si to už beru až moc :(
Vím že jsou horší věci ale prostě mi to hlava nebere je mi s toho fakt hrozně neměl taky někdo něco podobné? Já už mám strach že všeho u všem o sebe pochybuji sebevědomí mám úplně dolu a jsem zoufala:(

irmamala
21. zář 2022

A to je vazne ten spoustec? Neni to spis tak, ze jsi v depresi a proto to tak resis? Bez k jinemu taterovi a zkus si to nechat opravit. Pokud je to nenapravitelne, setri na laser. Ani tohle neni neresitelne. Hod sem fotku 🙂

leniczka23
21. zář 2022

Na začátek doporučím CBD kapky, pomůžou uklidnit hlavu, a pak bych oslovila někoho fakt dobrého a domluvila se s někým na nápravě. Přece to tak nemusíš mít do konce života.

anetka1701
21. zář 2022

Existuje hromada tateru co dělají opravy... Jak moc je to špatné? Můžu kdyztak něco doporučit...

veronika334
autor
21. zář 2022

Holky lidi kolem mě říkali že já jsem pořád něco na sobě řešila kritizovala se ale tohle je snad nejhorší vím že mě to nijak neomezuje a jsou důležitější věci ale prostě mi to hlava nechce vzít smířit se s tím... a ren leser uff tolik holkám jsem psala co jsem je všude v recenzích našla a skončili s jizvami rozmazanou barvou a bylo to ještě horší

irmamala
21. zář 2022

@veronika334 aniz bych te chtela utesit, tak me se to libi.

bara88
21. zář 2022

@veronika334 počkej, já teda tetování nerozumím ale tohle udělá tatér najednou a bez toho aby to nějak udělal nanečisto?Nedovedu si představit nemít žádné tetování a najednou pomalovanou celou ruku

veronika334
autor
21. zář 2022

@bara88 no on mi neudělal ani návrh nic jako on má fakt super kerky:( spolihala jsem na něj fakt ale dopadlo to špatně já jsem hodně dlouho chtěla rukáv no jsem si zo spíš představovala asi jinak třeba že nebude tolik moji kůže zakryta :( jsem s toho fakt zoufala

gracinka7
21. zář 2022

@veronika334 ale rukáv přece je hlavně o tom, aby ruka byla celá zakrytá 🤔
On ti předtím neukázal návrh?

bara88
21. zář 2022

@veronika334 tyto, já si vždy myslela že rukáv se dělá prostě na víckrát. Jedno tetování,pak další, další, až je z toho rukáv a né takto nejednou. To se nedivím že je blbe si zvyknout, když si neměla nic a najednou toto

veronika334
autor
21. zář 2022

@gracinka7 vím ale ha chtěla prostě asi něco jednoduchého tohle mi přijde jako černá machule:( a návrh neudělal:( prostě jsem se na něj spolihala má fakt krásný práce i proto jsem vybírala příště dobreho tatera :( tohle jsou jeho prace

veronika334
autor
21. zář 2022

@bara88 no právě prostě mi to hlava nebere:( jsem s toho zoufala

veronika334
autor
21. zář 2022

Jsem s toho fakt na nervy že začátku to bylo ok ale pak deprese nespavost nechuť k jídlu až teď už vidím na sobě snad všechno špatně:(

bara88
21. zář 2022

@veronika334 dobře a ty si jako přišla a řekla něco mi nakresli,věřím ti a budu s tím žít už do konce života?promiň ale to byla dost blbost od tebe

veronika334
autor
21. zář 2022

@bara88 :( ne já mu dala předlohu podle který se měl řídit ale je to úplně jiné:(

gracinka7
21. zář 2022

@veronika334 ty jeho práce se mi moc nelíbí. Takový tatér by mě neoslovil.
Jinak tvoje tetování se mi celkem líbí. A vzhledem k tomu, jak je to tmavé, tak to opravit určitě nepůjde. Jestli si myslíš, že si nezvykneš, budeš muset na odstranění. Jiná možnost není.

veronika334
autor
21. zář 2022

@gracinka7 No bojím se že mi po odstranění zustanou jizvy nebo to spackaji:(

gracinka7
21. zář 2022

@veronika334 zkus někde prohledat zkušenosti ostatních lidí.
Navíc to chce několik sezení, než to zmizí. Třeba by stačilo jen jedno nebo dvě, pak bys to měla světlejší a třeba se ti to pak bude líbit víc.

nelinecka1
21. zář 2022

Já teda nejsem fanda velkých tetování, ale to tvé se mi fakt líbí. Přijde mi vkusné, ženské. Rozhodně hezčí než ty jeho práce, které jsi poslala.

levandule_k
21. zář 2022

@veronika334 Jako je teda blbé, že se ti to nelíbí a to, že nedodržel předlohu je špatné. Já bych asi riskla laser, když se mrknu do goolu, tak některé odstranění vypadá dobře.

Jen tak ze zvědavosti, co jsi mu dala za předlohu.

bara88
21. zář 2022

@veronika334 já bych asi do toho odstranění šla,než žít pořád s něčím co se mi nelíbí

dianemash
21. zář 2022

Já tomu vůbec nerozumím,tvoje tetování je moc hezký a i dobře provedený, otázka je spíš jaká byla domluva mezi tebou a tatérem? Vážně není problém spíš v tom , že si nemůžeš zvyknout? Přece vždycky to začíná tím,že oslovíš tatéra se svým přáním a on podle něj vypracuje návrh, už tady jsi zřejmě věděla, že chceš rukáv,tak jaká byla tvoje představa? Občas si lidi vyberou něco z volných motivů,když nemají fantazii,ale vždycky to vidíš,musela jsi přece vidět co se ti chystá tetovat,když ti to obtisknul na ruku, proč jsi souhlasila? Kolik hodin ti to tetoval?

veronika334
autor
21. zář 2022

@dianemash Nevím třeba je to i o zvyku:( ale jsem s toho hrozně zoufala . No předlohu měl mandale a květy no mě to přijde že to je na mě moc tmavý ostrý chlapsky a že to ke mě vůbec nejde
No tetoval to 6h a předloha byla ale ty předlohy nejsou tak černý

dianemash
21. zář 2022

@veronika334 tak to mě mrzí,že nenaplnil tvojí představu . Laser by to zesvetlil, asi úplně neodstranil, ale alespoň by se to pak možná mohlo nějak upravit 😏 Nevím jestli tě to uklidní ,ale mně se to líbí a i mi to k tobě jde

veronika334
autor
21. zář 2022

@dianemash Leseru se bojím kvůli tomu že je to čerství tetovani moc tmavý a na velké ploše a nikdo mi nezaruči že mi to neudela jizvy,fleky ,stratu pigmentu já jsem byla v kontaktu s 5 holkama komu to zjizvyli:( a bolest u hojení puchýře otok krvácení a to neměli ani pulku ruky nevím co by to udelalo s mojí rukou bojim se že by to bylo horší:( nikdo mi to nezaruči kliniky jsou s tím kryté:(
Nevím mě přijde že ani není vidět co tam je a nejde to ke mě prostě hlava mi to nebere :( nedavam jako vinu jen taterovi však jsem tam taky byla ale nevím co mám teď dělat s těmi depresemi nejde mi spát jíst fungovat normálně

bara88
21. zář 2022

@veronika334 psycholog a nebo leaser

veronika334
autor
21. zář 2022

@bara88 na leseru jsem byla na konzultaci u premier clinic vzali mi malý kousek a se mi to úplně rozpilo paní říká že ten inkoust je moc čerství na to aby to reagovalo jak má koukej co mi to udělalo s tímhle kouskem

camelinka
21. zář 2022

@veronika334 Kerka je to krasna, ale provest to vsechno najednou, byla proste kravina, proto si nemuzes zvyknout🙈...to neni tricko, co vyhodis, kdyz se ti nelibi.
No co uz...nech si to ulezet, nos treba dlouhy rukavy a pomalu zkracuj a treba si zvyknes. Ja mam nekolik malych a taky mi dobu tahaly oci, tohle je velky a moc narychlo, tak si to nech sednout a uvidis, ted uz stejne nic jinyho delat nemuzes a kdyz to nepujde, holt nezbyde, nez ten laser...

anetka1701
21. zář 2022

@veronika334 to tetování je krásný. Je to tvoje první? Já každý tetovani vždycky chvíli vydejchavam 😅 chci ho, těším se... Pak si ho pořídím a furt se na něj chodím divat s pocitem "no dopr.....". Klasika. Tím, že to udělal najednou se ti to v hlavě blbě predratovalo a máš stres, protože to mozek nepobira... Časem to bude lepší... Je tonpecka, nechala bych to bejt... Pokud je joooo stres, doplnila bych barvičky.

rozitta
21. zář 2022

Nejsem příznivcem tetování ale sluší ti to, jde to k tobě a tak ji hrdě ji nos 👍

veronika334
autor
21. zář 2022

@camelinka to mi říkal i Tater že je zo moc najednou na mě proto ale já mám hodně kerek nečekala jsem takové následky prostě:(
Prostě mi to hlava nebere že mám s ničeho nic tolik na ty ruce a s toho mám asi šok :( deprese