Znaménka na prsu. Hormonální změna nebo zajít na kožní?

dududamart
17. pro 2019

Ahoj, myslíte, že tyto znaménka můžou být způsobené hormonální změnou nebo raději zajít na kožní? Poprvé jsem si jich všimla když jsem začala kojit dceru (2 roky), pak jsem si toho přestala všímat, myslela jsem že je to kvůli kojení a hormonům. Teď kojím syna (4 měsíce) a včera jsem koukala, že jich mám čím dál víc 🤔 děkuji za odpovědi

lv
17. pro 2019

Mám úplně to samé, udělalo se ti to v 1.těhotenství, prsa a cely hrudnik v oblasti žeber. Dokopala jsem se na kožní teď, po 12 letech 🤩, je to seboroicka veruka, seboroicka keratoza, co se dela u starších osob (což mne nemalo vytocilo, zas mít něco extra, kruci). Jdu na odstranění.

dududamart
autor
17. pro 2019

@lv děkuji za uklidnění 😊 ale stará si tedy ještě nepřijdu 😁😁

lv
17. pro 2019

@dududamart já tedy taky ne, když se mi ty mrchy starecky udelaly ve 30 letech

kridav
17. pro 2019

Taky jich mám spoustu a dělají se další a na kožním mi řekla, že to jsou stařecke bradavice.

lv
17. pro 2019

@kridav jo - tento vyraz, pojmenování nedokazu ani rict, napsat 🤩🤪😆

jitulka87
17. pro 2019

Taky se pridavam mezi stare 😁

dududamart
autor
17. pro 2019

Mě se to začalo dělat v 22 letech 😁😁 to už jsem na tom hodně špatně 😁

urtica
17. pro 2019

Manželovi se to v posledních letech taky vyselo...mně pro změnu po těhotenstvích a porodech vyskákaly "jahodová znamínka" 🙄

kridav
17. pro 2019

@lv já jsem si, ale docela oddychla, protože jsem si myslela, že je to bůhví co. Některý mám docela i velký, tak jsem se bála. Ale taky mě to zaskočilo, když to tak nazvala 😂

lv
17. pro 2019

@kridav ale jo, oddechla jsem si taky, ale mam fakt cely prsa, hrudnik, stovky.. Ale ten naaaazev

marketanova
17. pro 2019

Je to příznak něčeho vážného nebo stačí nějaký krém?

kridav
17. pro 2019

@lv tak to jsem ráda že nejsem jediná 😊. Protože to vypadá hrozně,když je jich tolik.

lv
17. pro 2019

@marketanova příznak stárnutí kůže. Nezmizi po krému, masti, dají se odstranit seškrabnutím u dermatologa.