Kašeľ - chrčanie v pľúcach

17. mar 2023

Prosím vás citil už niekto z vás pri takom vlhkom ale aj dusívom kašli chrčanie na plucach pri výdychu ?
Mám kašeľ tak cca týždeň. Najskôr som vykasliavala hlieny dosť a teraz je skôr taký dusivy.. no pro výdychu cítim na pravom boku pľúc take chrapčanie… je to bezne pri hlienovitom kašli či ? 😒

judit47
17. mar 2023

.

jeanne14
17. mar 2023

Bežné to určite nie je. V pondelok som zobrala antibiotiká, zápal priedušnice. Tri týždne od začiatku a ešte stále vykašliavam.

macekovam
17. mar 2023

Malo by to byt tým zshlienenim.. Môžeš si dat napríklad cez deň erdomed alebo solmucol aby hlien nebol vazky ale aby si ho ľahšie vykaslala... A na noc dithiaden aby si nekaslala v noci ale vyspala sa... Cez deň zasa ten erdomed alebo co máš....A treba navštíviť lekára.. Bude to asi na antibiotika

marianarem
17. mar 2023

Tak je to bezne, ale len pri zapale priedusiek alebo pluc. S chrcanim v hrudniku by som sa uz isla dat prezriet.

autor
17. mar 2023

@marianarem Snáď to do utorku prežijem a pôjdem , keď nie smer pohotovosť 😒 v pondelok musím ešte s malinkou ďalej k dr ….

kreatis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betsabeew
3. apr 2024

Ako to dopadlo ? Mám rovnaký problém :(

lauricka
27. máj 2024

mam podobny problem, co vam vtedy bolo, prosim?

lauricka
27. máj 2024

@betsabeew a vyriesili ste to nejako nakoniec? Mam nieco podobne a nemam ani CPR vysoke, ani rontgen nic neukazal. Ale to, co citim a pocujem v pluchach tam nema byt, tak neviem, cim to je. mam to asi tyzden.

autor
27. máj 2024

Vraj hlien v pľúcach keď je tak to tak chrci sem tam… ja som to mala dlhodobo po chorobe , ale už nemám. 🙏🏻