Kúpele pre celiatikov

anicka779
16. nov 2022

Ahojte, prichádzam sem asi trochu s nezvyčajnou "diskusiou " 😁, každopádne potrebujem sa vás spýtať.. je tu niekto, kto má celiakiu alebo má nejakú potravinovú intoleranciu a chystá sa budúce leto do kúpeľov do Bardejova? Poprípade, ak poznáte niekoho takého.. nepoznám skoro nikoho, kto by mal celiakiu a neviem s kým by som tam bola, tak by bolo fajn spoznať niekoho.. Ďakujem vopred za akúkoľvek správu 🙏

avana09
13. feb 2023

@anicka779 ahoj, dcéra je celiatik a uvažujeme práve nad Bardejovskymi kúpeľmi. Nemáme to ale ešte naštudovane ako to funguje....môžeme si vymeniť kontakt a mozno sa zadarmo, príp ak máte tip ako rýchlo kúpele vybaviť, budem vdacna 😊

anicka779
autor
14. feb 2023

@avana09 dobrý deň, ja idem do Bj kúpeľov, ale ešte som to nevybavila najprv mi musia prísť papiere z kúpeľov

diana3196
27. feb 2023

zdravim 🙂 mam celiakiu len kratko a este toho vela neviem, ale chcem sa spytat, kazdy celiatik ma narok na kupele? 🙂 ci ako to je? 🙂

anicka779
autor
28. feb 2023

@diana3196 každému by to mala preplácať poisťovna, každému, kto má pod 18 ak má niekto už 18, tak už bohužiaľ mu to poisťovňa nepreplatí :( pokojne, keby niečo napíš mi do správy