Skúšali sme Mycomax na vaginálnu mykózu?

boniqa
6. mar 2013

chcela BY SOM SA opytať či niekto ma skusenosti s MYCOmax ked mam vaginalnu mykozu.bola som u gynekologa a ten mi predpisal candibene,nejak sa mi nezda žeby to bolo ok tak by som chcela vyskušať tento liek.chcela by som ho dať aj manželikovi aby sme si nahodou tuto mykozu nevymienali

xlucia
6. mar 2013

mala som ja aj muz. pomohlo. odvtedy problemy neboli

usiko
6. mar 2013

ano, najlepsia je kombinacia Candibene do posvy, a partner aj ty po jednej Mycomax/flucoSandoz/Fluconazol alebo podobna tableta plus partner nech sa zhruba 5 dni natiera kremom candibene....a ked sa ti mykozy vracaju davaj si mYcomax raz mesacne, najlepsie pred menzesom, vtedy mykoza vplyvom hormonov prichadza obvykle.......

modrofuzik11
6. mar 2013

ja mam dobre skusenosti s canesten gyn. dobre sa zavadza a jedna tableta ucinkuje az 4 dni. ja mozem doporucit.

lencika
12. máj 2013

Ahoj ja ked mam taketo problemy pouzivam canesten gyn a je super ze si ho mozes kupit v akej forme chces vyskusaj

selema
12. máj 2013

ja som bola s Mycomaxom spokojná ... jednu tabletku som si dala ja, jednu drahý a bolo po probléme 🙂 ... ja ti ju určite odporúčam.

pe
13. máj 2013

mne zabral na mykozu Canesten Gyn, takze by som aj druhy raz siahla po nom a odporucam ho, zabral hned v prvu noc, vyhovovala mi aj aplikacia - tableta dovnutra a krem zvonku, krem je aj pre partnera, aby ste sa obaja preliecili a "neprehadzovali" si mykozu

nela447
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivuska6
17. máj 2013

Odkedy pouzivam cien int. Gel z lidla neviem co to je mykoza aj mm ho pouziva.

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.