Baby ring do vody - máte někdo?

sim007
10. čer 2015

Dneska jsme ho poprve zkouseli (mala ma 7 tydnu a neni zadny drobek) a moc nadsena z toho nejsem. Chtela bych slyset vase zkusenosti.

majkoz
10. čer 2015

U nás to taky neuspělo, ale třeba synoveček byl nadšený, plavčil by a plavčil... Našeho prcka rozhodilo už jenom to nandavání a pak koupání prořval 😒 Ale je fakt, že on jako malé mimi vůbec koupání rád neměl.. Máme ten neznačkový, kdyby měl někdo zájem, tak ho ráda pošlu dál pro nějakého vodomila...

gepe
10. čer 2015

@sim007 mala v pohode, ale dali jsme ho parkrat doma ve vane, nez jsme zacali chodit s ni v 6 mesicich na plavani. Od te doby nepouzivame. Voda ji nikdy nevadila od narozeni.

eficenka
10. čer 2015

@sim007
za mě jako dětskou fyzioterapeutku rozhodně ne!
naopak může velmi ublížit, i když voda "nadlehčuje" dítěti není přirozené mít pevný bot v oblasti krku - přetěžuje šíjové svaly, hrozí jejich "přetažení" a nutnost podstupovat rehabilitace...

sim007
autor
11. čer 2015

Jako male se to moc libilo, ale me se nelibilo prave jak tam "visela" .....kdyz byla zadeckem dolu, tak ji jakoby proklouzavalo ousko a kdyz byla zadeckem nahoru, tak zas mela na muj vkus moc zaklonenou hlavicku....

terkaz
11. čer 2015

No ja bych to diteti nikdy nedala, prijde mi to desne. Ta predstava, ze si dam neco kolem krku a jdu do hloubky... 😕

pavlakosec
11. čer 2015

Není to záchranný prostředek, nemá se používat do hloubek a na dlouho. Jsem zdravotní sestra a pro naše první mimi už ho mám koupené. Na domácí koupání na chvilku ve vaně by to neměl být problém. Nic se ale nemá přehánět. Je to o tom, jestli bude mimi chtít. Nic bych nehrotila. 🙂