Co k Vánocům dvouleté slečně?

kokykyko
7. lis 2016

Zdravím maminky, prosim o radu. Co koupit dvouleté slečně k Vánocům? Hraček máme hodně a spostu hracek dostane od babicek a teticek. Ja bych ji chtela koupit jednu hlavní věc, která ji bude zajímat a udělá radost. Vůbec nic me nenapadá. Má ráda kocky ale těch ma doma taky dost. Myslela jsem si na dětský tablet, ale není na to ještě mala. Děkuji za rady

kamila297
7. lis 2016

Myslím, že v tomto věku děti spíš zajímá množství dárků než jejich účel 🙂 Takže hodně balíčků, ať má co škubat a rozbalovací a jestli v nich bude čokoláda nebo pastelky, je jedno. Tablet nemáme doma ani my a to synovi bude za chvíli 8 let.

lrg
7. lis 2016

Kuchyňka a Lego Duplo.

kokykyko
autor
7. lis 2016

@kamila297 to máte pravdu. Tablet jsem myslela takový ten zviratkovy se zvuky.

kamila297
7. lis 2016

@kokykyko No nevím, já jsem spíš pro kreativní dárky, které podporují představivost, jemnou motoriku apod. Takže např Duplo je super.

blahova_andrea
7. lis 2016

lego duplo, kuchyňku a nádobíčko, panenku a kočárek, postýlku, knížky, mozaiku 2+, prstové barvičky, plastelínu, tiskátka, souhlasím, že těm prckům jde fakt spíš o počet, rádi trhají ty papíry a jsou překvapení obsahem, i kdyby to byla sebevětší ptákovina 😉

zuzapra
7. lis 2016

Moje mala (mela v rijnu dva roky) si nejradeji hraje; lego duplo, kocarek s panenkou, plastelina, drevena vlackodraha, konici a hlavne knizky vseho druhu. Ted se zamilovala do hrebinku a fenu na baterky a konikum fouka hrivu. 🙂 Ruzna hopsadla, je furt v pohybu. A co musi mit stale u sebe, je ruzova kabelka ve tvaru srdicka. 🙂

petul81
21. lis 2016
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

My jsme kupovali dceři tento růžový kočárek http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901894936-detsky-kocarek-hauck-diana.html ale jsou jí už tři roky