Co na zahradu? Trampolínu nebo domek?

rajecka
16. kvě 2016

Ahoj, potřebovala bych poradit, chci koupit dcerám (3 a 1) něco na zahradu na chalupu. Pískoviště už mají, houpačky jsou ve vesnici. Chtěla bych trampolínu, nebo domeček na hraní. Do obojího investovat nemůžu, starší dcera má ráda obojí. Podle čeho se rozhodnout?

adeden
16. kvě 2016

Dobrý den, máme trampolínu i domeček. Pak houpačky a to i obrovské na velkém dubu - vyžití pro děti je bezva. Že zkušenosti můžu říct, že na trampolíně se vyřadí víc.. Naše děti si tam i malují a hrají hry.. Loňské léto tam i nocovaly.. 🙂

betelgeuzz
16. kvě 2016

Vzhledem k věku holek bych šla spíš do domečku. U trampošky je budeš muset pořád hlídat, asistovat jim, s domečkem si vyhrají samy. Trampolínu bych pořídila třeba za rok, za dva.

frufrunka
16. kvě 2016

Každé dítě je jiné, u nás kluky bavila trampolína jen chvíli a to ve věku 2-4 roky, pak už ne. Vždycky se jí nabažili krátce po instalaci na jaře, ale v půlce léta už po ní ani nevzdechli, už byla nezajímavá. Já bych byla spíš pro ten domeček, tam můžete hrát různá divadýlka, nehrozí tam zranění a co si budem povídat - trampolína není nic zrovna krásného... 😀 😀 😀

evulinkab
16. kvě 2016

já bych koupila trampolinu určite

denousek
16. kvě 2016

oboji :D ale když si chcete vybrat tak rozhodně trampolínu!!nejvíc vděčná věcička na zahradě!

verka4d
16. kvě 2016

Souhlasím s trampolínou. Ty domečky,pokud tedy myslíte ty plastové,jsou malinkaté a holky z něj za chvilku vyrostou. Pořídili jsme dětem (14,10,5,1 let) trampolínu před třemi lety a je opravdu značně využívaná od jara do podzimu. Děti se tam zapnou,vím,kde je mám,síť chrání dostatečně (máme tu vnitřní,takže pružiny jsou venku a děti po nich neskáčou). Ale ať koupíte cokoliv,dcerky budou mít určitě radost! 😉

marta88
16. kvě 2016

Za mě taky určitě trampolína.My máme 5m průměr a pro našeho hyper 4leťáka je to super věc na vybití přebytečné (někdy nikdy nekončící) energie 😀

marta88
16. kvě 2016

Jo a já se chystám s její pomocí trochu vypotit přebytečné (a asi taky nikdy nekončící) kila 🤐

lindaaax
16. kvě 2016

Rozhodla bych se podle povahy dětí. Pokud neposedí, pořád poskakují, jsou hodně aktivní a pohyb je baví, koupila bych trampolínu. Pokud jsou spíše hravé - hrají si na vaření, s panenkami a tak, koupila bych ten zahradní domek 😉

krystalka
17. kvě 2016

Šla bych do domečku, přijde mi takový univerzálnější a pro tenhle věk lepší.....jinak já mám třeba u syna zkušenost, že nemá smysl všechno kupovat domů, je sice hodně aktivní, ale obvykle mu stačí, že si trampolínu, houpačky a podobné atrakce užije někde na výletě nebo na návštěvě....už párkrát jsem se přesvědčila, že i když jsem si byla naprosto jistá, že je z nějaké věci nadšený, tak v okamžiku, kdy to měl doma kdykoli k dispozici, tak to pro něj ztratilo kouzlo a za pár týdnů ho to omrzelo.....a třeba u sousedů mají to samé....pořídili na zahradu velkou trampolínu....pár dní tam byli často a teď už tam nikoho nevidíme, jak je týden dlouhý....My jsme tedy na zahradě neměli ani trampolínu, ani domeček (jen dětský stan), dokonce ani houpačky, jen hromadu písku (osvědčila se víc, než klasické uzavřené pískoviště, protože on tam pořád chtěl najíždět s Tatrou a hrát si prostě i okolo a to ohraničení mu prostě vadilo...), ale manžel mu udělal na zahradě malou závoru a zastávky autobusu a nejvíc se vyblbnul tím, že jezdil po zahradě na koloběžce, nebo s Tatrou a hrál si na autobus nebo vlak 🙂 ....poslední dobou pořád tedy mluví o domečku na stromě, tak uvidíme 😉 , jinak bych volila zahradní domeček spíš nějaký "vytuněný", co by holky využily i později, jako "zašívárnu" a nebo by se pak dal použít jako kůlnička na uskladnění věcí, kdyby o něj ztratily zájem...

dana3262
18. kvě 2016

@rajecka u nás teda trampolina dost jede.

pettypet
4. říj 2022

U nás frčí trampolína celé léto už druhý rok. Koupili jsme velikou a synové (7 a 10)ji užívají hodně. Je ve stínu, takže jak to někdo píše, občas na ni i kresli, hrají karty nebo spí ve spacáku. Misto domečku můžeš dětem na leto postavit ven stan a taky si to uzijou. Akorát pozor, letos nám tramposku odnesl vítr. Vůbec bych to nečekala, má 4 metry a zahrada samý strom, celkem chráněná, ale přišla extrémní vichřice. Pojistka to pokryla, ale už ji kotvíme. Taky tam asi hrozí víc úrazů....

jaja01k
4. říj 2022

U nás se osvědčila trampolína, domeček úspěch neměl.

pampeliska1313
4. říj 2022

Osobně bych vzala domeček - ale protože mám s trampolínou z dětství špatný zkušenosti.:D bratranec měl zase trampolínou, blbli tam se sestrou, ale bavila je jen léto/max dvě a pak už nic.) za to bunkry/domečky atd jsme si dělali furt z něčeho.)

muhehehe
4. říj 2022

Já bych koupila domeček.

pipi_puncocha
4. říj 2022

Nevím, jestli nezáleží i na pohlaví - syna (3 roky) domeček vůbec nezajímá, na trampolíně je pořád, ač nejsem stran rizika úrazů moc ráda.