Interaktivní pult, jaký máte názor?

ewiczka23
28. pro 2016

Dobrý den maminky. Má dcerka (11,5mesicu) dostala od Ježíška k Vánocům interaktivní pult,je to podobné jako chodítko nikoliv klasické chodítko,něco jako kočárek. Ještě mi nechodí i když malé pokusy tam jsou - obcházení nábytku,posouvání zidli a bobíka,vteřinové stání na místě bez držení. Zakazují doma vedení dcery za ručičky,s tím ať si k chození najde cestu sama. A ejhle máme tu dárek,který mě trochu nepotěšil,ale když jsem dcerku viděla jak ji strašně baví s pomocí pultu chodit trochu jsem pookrala. Jaký prosím máte na tento pultík názor?? Nemohu ji tím nedobrovolně nutit k chození?? Neohrozí to její vývoj?? Moc vám všem predem děkuji za případné názory a odpovědi.

nick1234
29. pro 2016

Ja nevim teda co konkretne mate doma, chtelo by to mozna foto nebo ofic.nazev,ale ja jsem chci synovi(7m) kupovat aktivni choditko, a to jsrm konzultovala s fyzioterapeutkou a ta to schvalila ze je to dobre, ze diteti v nicem nepomaha pouze se ho pridrzuje pripadne tlaci pred sebpu, tak jak by tlacil napr.klasickou zidli,

leki
29. pro 2016

Ja jsem tez proti choditkum a vsem jeziskum jsem to nekolikrat rekla predem. Kazdopadne malej (10 mesicu) i tak "stehuje po obyvaku" nas malej stolek, podnozku, jidelni zidlicku a ted i interaktivni (nechoditkovej) stolek. Ted si rikam, ze jsem to asi nemusela tak resit, stejne s vecima po byte chodi. Takze pokud mas neco jako psala nick1234 asi bych to neresila. Ale zas pokud jsi zcela proti, dar nedar, dítěti bych to nedavala.jezisek se mohl zeptat co simyslis