Jaké hračky pro mimča 8+ měsíců?

terez317
8. bře 2023

Ahoj, prosím doporučíte mi domácí aktivity, nebo hračky pro miminka 8plus měsíců? Naše malá už sama sedí a postaví se. Co říkáte na suchý bazénem s kuličkama pokud to někdo má využíváte ho vůbec? Moc děkuji za typy na aktivity či hračky 🙂))

vladienka
8. bře 2023

@terez317 uprimne, tie gulicky budete cele dni zbierat po byte.. kupila by som activity board, kruzky na tycke, ale teda uprimne, v tomto veku sa az tak o hracky nezaujimaju, spis vyhadzovat supliky, sledovat co robi mama, preliezat, vyliezat, a tak 😁

terez317
autor
8. bře 2023

@vladienka Dekuji 😀 activity board mam už objednanou takovou kostku, a jinak neco vetsiho mam v planu poridit na rok 🙂. Tycku s krouzkamu uz mame to ji hrozne bavi 🙂

prejeta_zaba
8. bře 2023

Látkový tunel (má třeba IKEA), kuličkovou dráhu pro batolata, posílat autíčko, rozsvěcovat baterku, tancovat na hudbu, pejsek od Fisher Prince, komín z dřevěných kostek, první Duplo, tahat kapesníčky z krabice, nafouknout balónek a pustit ho - to je momentálně u nas největší hit..ale jak píše
@vladienka, všechno je to na minutu, nejlepší to rozsypat a běžet dál. 😝Suchý bazén bych nechtěla, z těch balónků se za 2 dny zblázníš. 😀

natali021
9. bře 2023

Háčkuji plyšáky a pyžamožrouty pro děti 😊 https://instagram.com/21baby_dino?igshid=YmMyMT...

andybu
3. dub 2023

Zrovna jsem tu v jiné diskuzi psala o interaktivním darku, co jsme dostali sice k prvním narozeninam, ale da se vyuzit určitě i driv (spousta svetylek, točení, apod) Je to activity board (našla jsem pak jejich Instagram lucymark.forkids) a je to fakt boží🥰