Jaké hračky pro roční holčičku?

ninyoka
29. čer 2016

Ahoj ve spolek, prosím o rádu nebo nápad (protože mi už došla fantazie) jaké mate hračky pro roční dítě (holčička),
něco jí chci koupit k narozeninám a nevím co, všude jsou bud kostky nebo hudební hračky.
máte s nějakou hračkou zkušenost, že se dítěti líbí a hodně s ní hraje
děkuji

78marcela
29. čer 2016

Já plánuju k ročním narozeninám odrážedlo, pak didaktickou Woody kostku, a dost se mi líbí interaktivní boikido stolecek.
Dál dostane od ostatních nějaká leporela, stan, nějaké drobnosti, vkladacku atd.
Hračky, co mě zaujaly, mám v blogu, i na potom, až bude větší, třeba te něco zaujme, ale mě se dost líbí didaktické dřevěné hračky
https://www.modrykonik.cz/blog/78marcela/album/...

guinea
29. čer 2016

@ninyoka A co houpací koník nebo odrážedlo-čtyřkolka, pokud ještě nechodí... 🙂

verka4d
30. čer 2016

Odrážedlo,stan,bazének s balonky,pyramidku z kroužků,houpačku na zahradu... 🙂

izz76
30. čer 2016

@ninyoka My jsme kupovaly mluviciho pejska od Fischer price a je oblíbený i teď už skoro rok 😉

ninyoka
autor
30. čer 2016

@78marcela, děkuji moc se mi líbili woody kostky, poprvé vidím tak krásné dřevené kostky, ty si koupím určitě

ninyoka
autor
30. čer 2016

@guinea , o houpacím koníkovi práve diskutujeme s manželem, on vypraví, že co zná od kamarádu, tak dítě s tím koníkem moc nehralo, tak nevím, mate Vý osobně nějakou zkušenost?

ninyoka
autor
30. čer 2016

@verka4d děkuji za skvělé tipy, bohužel máme malý byt, takže stan a bazén s balonky nemám kam dat, zahradu taky nemáme, jinak ten zbytek už máme.

guinea
30. čer 2016

@ninyoka Náš malý dostane koníka příští týden k 1. narozeninám, tak pak můžu napsat, jak to dopadlo 🙂 Ale vzhledem k tomu, jak se synkovi líbí veškeré houpací atrakce na dětském hřišti, tak myslím, že by měl mít koník úspěch.