Jaký druh hračky pro 6měsíční dítě?

guinea
3. lis 2015

Ahoj holky, mám chlapečka, kterému bude na vánoce půl roku. A já nemám vůbec představu o tom, co bych mu měla koupit, aby ho to opravdu bavilo a zajímalo. Hrazdička se mu už tak nějak omrzela, chrastítkama chrastí, ale to je tak všechno. Existují nějaké zábavné a třeba i vzdělávací hračky, které by mu mohly pomoct rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti? Případně prosím o konkrétní tipy...

lv
3. lis 2015

kostky, větší, látkové..lamaze prakticky cokoliv..pak navlíkací kroužky, labyrinty, ale to je ještě na pozdějc..

gepe
3. lis 2015

@guinea Oball, nebo i u nas velky uspech velka opice od SkipHop a dalsi, ci jiz zminene hracky od lamaze - tedy u nas skladaci knizka.
Jinak malou bavily veci co sustely, chrastily, hrkaly, zrcatko. I ji dost zaujala napr obycejna pet lahev plnena trochou cocky, hedvabny papir, apod. aj. 😅

elib
3. lis 2015

Mému malému bude taky v prosinci půl roku, mám pro něj zatím nějaké dřevěné hračky, samozřejmě oblečení, mám v plánu koupit jídelní sadu - talířek, mističku, hrníček, příbor, kamarádky mi doporučují toho hrajícího - mluvícího pejska od Fisher Price, o tom ještě popřemýšlím....

jitavrtule
4. lis 2015

@elib my toho pejska dostali, když se Ela narodila a docela mě překvapilo, jak si s ním vyhraje - mačká teda jen kam dosáhne, ale to že hraje a bliká se jí faaakt líbí 🙂 je jí skoro 6 měsíců.

elib
4. lis 2015

@jitavrtule jé, tak díky za pozitivní zkušenost 🙂