Bexa kočarky, máte zkušenost?

romca26
30. led 2018

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s kočárky značky Bexa. Děkuji za odpovědi.

aktakd
30. led 2018

Ahoj, my mame kocarek tehle znacky. Pouzivame ho 10 mesicu, tento tyden jsme zacali pouzivat sportak. A jsme s kocarkem docela spokojeni. Rekla bych, ze cena odpovida kvalite. Vyhodou je hlavne velka korba, I s fusakem do 10 mesicu neni problem. Je hned slozeny, rozlozeny a vejde se nam do malyho kufru v aute. Trochu jsem se bala toho, ze je na nem dost veci z plastu, tak jestli vydrzi - no a zatim drzi. Naprd je polohovani zadove operky v korbe, to je dost forovy, ale to jsme moc nevyuzili. Pak je problem u kombinaci s autosedackama, ktere nejsou tak bezpecne jak samostatne kvalitnejsi sedacky. No jinak s nim jezdime I po polnackach, snehu a taky to zvladnul. Takze jsme docela spokojeni, I kdyz priste bych mozna sahla po kocarku vic do terenu, ale to zalezi, kde s nim clovek chce jezdit.

romca26
autor
30. led 2018

@aktakd ahoj, děkuji za odpověď 🙂 Mě se právě hrozně líbí a podle popisu mi nepřijde nejhorší, tak mě zajímala skutečnost 🙂

petrixa
30. led 2018

Ahoj, měla jsem ho na prvního syna a byla jsem maximálně spokojená. Velká a prostorná korba proti jiným kočárkům. Dobře se skládal. Měl velký košík. To jsem využila na nákupy. Sporťák byl také prostorný. Později jsem ho vyměnila za menší golfky, ale asi by vydržel dost dlouho. Nechtělo už se mi s ním tahat. Najezdila jsem s ním hodně km a ani moc nevrzal.🙂 Měla jsem verzi s chromovanými tyčemi a byl opravdu hezký. Super byla stínící stříška na boudě u hluboké korby. Měla jsem pouze dvojkombinaci, protože autosedačku jsme koupili lepší.

nellie87
30. led 2018

Ahoj, máme a jsme spoko.. Sportak je teda docela velkej,napr na cestovani busem neprakticky,ale jinak vse ok

romca26
autor
30. led 2018

Holky, děkuji za odpovědi 🙂 taky nechci s autosedačkou, tu jsme koupili lepší 🙂 Bydlím na vesnici, tak mi nehrozí se s kočárkem tahat do busu, máme tady pěknou cyklostezku, tak budeme drandit tam 🙂 to je můj třetí vybraný kočárek a tenhle se mi fakt nejvíce líbí, tak u něho zůstanu. Četla jsem spousty recenzí na polské kočárky, ale právě moc o kočarkách bexa nic napsáno není :/

marble93
30. led 2018

Tak i my mame bexu a já tedy s hlubokou korbou spokojená nejsem. Mám 6m dcerku 70cm a už se skoro nevejde. S fusakem vůbec, takže budeme muset přejít na sportak ač nesedí. Naopak jsem říkala,že má menší korbu díky silnému polstrovani oproti třeba Adamexu. Jinak spokojenost

romca26
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
romca26
autor
30. led 2018
m_tina
14. únor 2019

měla jsem na syna bexu line klasic a byli sme strašně spokojení! velký a pohodlný kočár, vydržel mi v hluboké korbě 8m a do terénu a sněhu naprostá pecka!