Brio go vs. Britax go big2. Poznaly jste mezi nimi rozdíl?

pellullinka
13. čer 2020

Hezky den,

mela bych dotaz na maminkx, ktere, idealne, maji zkusenost jak s kocarkem Brio go, tak s kocarky stejne rady od Britaxu.
V roce 2014 jsem mela na syna Brio go, byl to naprosto dokonaly kocar, lehoucky, prostorny, velikansky kos. Ted cekame dalsi prirustek a ja nad jinym kocarkem ani neuvazovala, nicmene me prekvapuje, ze se o Britaxu najednou pise jako o tezkem, neskladnem kocarku.
Co Britax zmenil tak zasadne, ze je kocarek tezky? Poznali jste rozdil mezi temito kocarky?

Dekuju moc za vsechny postrehy.
Resim jeste, za je lepsi koupit si novy Go Big2 nebo kouknout na bazar a jit klidne do Go, Go next...
Jsou tam zasadni rozdily?

dekuju

barmil
13. čer 2020

@pellullinka mame go big 2 a neprijde mi tezky a neskladny, naopak. Pise se o nem tak ve srovnani s kocarky do mesta, ty jsou urcite lehci, ale kdyz chces prostorny kocar do mesta i terenu s kvalitni konstrukci a koly, tezko bude mit 10kg.
Go big 2 slozim hned, sama, do auta ho taky dam sama bez problemu, vubec mi neprijde neskladny.
Brala jsem ho, protoze potrebuju kocar do mesta na kocici hlavy, i do lesa, na polni cesty.. A casto jezdime autem. Plusem pro me je, ze s adaptery na nej dam i autosedacku.

pellullinka
autor
13. čer 2020

@barmil ja Brio milovala, hlavne ten kosik, vim, ze mel asi 11kg, Big ma 14kg, tak si rikam, ze ro nemuze byt tak veliky rozdil... ale zmatlo me, jak vsude ctu, ze je veliky, neskladny atd. Tak dekuji za postreh 🙂

lindikova
14. čer 2020

Máme Go Big 2 a není to zrovna drobek. Ale nedali bychom ho. Je velký, prostorný, držák. Terén i město no problem a přijde mi, ze je kvalitně dělaný. Jen bych příště vzala jinou barvu, máme tmavě šedou a v létě je v něm dost teplo, odvetrani nemá nic moc a hodně hluboký sportak v lehu, takže je tam jak ve stanu. Plus sedačka u sportak mi nejde do úplneho sedu...Mám do menšího auta Valco a musím rict, ze ikdyz je lehčí, tak se vlastně lépe manipuluje s Go. Všechno jde hladce, i sundat případně kolečka. Ale skladby lehký kočár to fakt není no...

pellullinka
autor
15. čer 2020

@lindikova ja myslim, ze barvou se to moc vyresit neda :( ja chci cerny... to vetrani v lehu ve sportaku je naprd, v zime zase vyhoda, ze nikudy nefouka 🤷🏼‍♀️

lindikova
16. čer 2020

@pellullinka na zimu je skvělý!!!

pellullinka
autor
19. čer 2020

posouvám výše, třeba se ozve někdo další, kdo kočárek vlastní 🙂