Chci si nechat šít nánožník na golfky, mám pár dotazů

krimi
13. dub 2013

Chtela bych si nechat ušit nánožnik na golfky, ale mam pár dotazu, tak rposim poradte.
Nevim kam zip. Koukala jsem ze na golfky se vetsiou davaji zipy po stranach nanozniku.
Mate nekdo jen jeden uprostred? Je to prakticke pro dite? Pro moji obsluhu by byl rychlejsi jen jeden uprostred🙂
Dale jak je mate moc teple? Budu ho vyuzivat od jara do podzimu. Pripadne vyuzije se vubec?🙂
Diky za nazory a zkusenosti.

speedygon
14. dub 2013

Já zip na nánožníku nemám, má nějaké úchyty...teplý být nemusí, stačí, když má dítko teplejší kalhoty nebo pod lehčí kalhoty punčocháče...a nebo jen lehčí kalhoty a přikrýt dekou. Ale tedy my nánožník pomalu ani nepoužívali...dalo by se to tuším na prstech jedné ruky(max. na 2 rukách) spočítat, takže pokud jej vysloveně nepožaduješ, neřešila bych...nahraď jej dekou a máš to...a nebo slabý fusak jaro/podzim 🙂

dana3262
14. dub 2013

@krimi ja si nechala síť nanoznik na easy walker duo. Zip by me nenapadl..ani na golfky. Na co? Jinak mam takovy tenčí, hlavne proti větru a vlhku. V zimě jsem pod něj jeste dávala deku, ale ted uz jsem ho dala pryč. Me samotné uz by pod nanozniken v takovemhle pocasi nebylo prijemne. Tak trochu zaparene 🙂

krimi
autor
14. dub 2013

No koupila sem cybex callisto tak nevim jaky fusak al easi to vyresim tou dekou🙂