Fusak do kočárku, doporučte

marketa999
5. zář 2017

Ahoj maminky,
prosím doporučte mi prosím nějaký kvalitní fusak na zimu. Synovi jsou teď 4 měsíce, takže asi nějaký větší 🙂 Moc se v tom nevyznám... Moc děkuji za tipy 😉

laja64
5. zář 2017

Emitex 3v1. Za mě top 🙂

pucmelinka
5. zář 2017

Little angel

alemari
5. zář 2017

http://www.kidscompany.cz/odenwalder-zimni-fusa...
V podstatě kterýkoli z těchto, funkční, lehký, hřeje a ten matroš je úžasný!😀

eva1987
5. zář 2017

Linda cube

eliskaxox
5. zář 2017

Little Angel je za mě top.

monkey8
5. zář 2017

Za me taky Linda cube. Mam objednany tento:

baaar1
5. zář 2017

Co rikate na Lodger Fusak Bunker mate nekdo?

alemari
5. zář 2017

@baaar1 já ho mám jako druhý a je moc příjemný na omak🙂. Nazimu mám ale toho Muckiho🙂.

hojda
5. zář 2017

@baaar1 Vadilo mi na něm toto: Pro mimčo dobrý, jen teda je ušitý jakoby do polosedu, takže se na rovné ploše pod mimče trošku hrne. Pro chodící dítě ne nepraktický kvůli nemožnosti odepnout spodek (buď tedy zouvat, smířit se se špinavým a mokrým fusakem, nebo pořád prát🙂). Vyzkoušela jsem tři fusaky a nejlepší Dita Tábor Little angel s termoregulací Outlast (luxusně velký, ale dá se i zmenšit) a dítě se v něm nepotí. Vyhrál i cenu na veletrhu dětského zboží.

eliskaxox
5. zář 2017

@baaar1 Ja jsem měla a byl skvělý, do hluboké jeden z top. U staršího dítěte mi trochu vadilo že nesel rozepnout až dolu, coz v kombinaci s neoddelavacim madlem na sportaku je vcelku o nervy.

baaar1
5. zář 2017

@hojda a je vhodny i do golfek ci sportaku?

eliskaxox
6. zář 2017

@baaar1 Ten Little Angel? Je vhodný kamkoliv. Na zadním díle ma protiskluzovou část takže pěkně drží a nepadá. Dá se prodloužit a rozsirit, kolem hlavy jde stáhnout jako mumie.

hojda
6. zář 2017

@baaar1 Měla jsem ho v obojím a vydržel skoro do 3 let velikostně.

mxrxexa
10. říj 2017

Ten Little angel taky doporučuji 🙂 dávám ho už teď (cca v 10°C), protože malá se nerada obléká, takže ji do něj vždycky šupnu jen v domácím oblečení s lehkou mikinkou a je krásně teploučká.

pucmelinka
11. říj 2017

@mxrxexa ja malymu od nich koupila tu chlupatou mikcu a je v podzimnim fusaku...neni ani studenej,ani horkej...je poznat ten funkcni matros v te bundicce...znacku Little angel fakt doporucuju...

bayt
11. říj 2017

@marketa999 Nejhřejivější materiál vůbec je peří, nejlepší je husí prachové peří. Je to ještě teplejší než merino a umělé materiály. Takže jsme pořídili péřový fusak, má ho i známá a pokud není -10, tak dává v zimě do fusaku mimčo tak, jak bylo doma, jinak se potí :D Nemusí být chudák nabalený jako kokon :D

Jinak máme tento: https://www.detskydum.cz/produkt/altabebe-zimni... a velikost super, i na dvouleťáka 🙂