Golfky s nosností nad 15 kg (nejlépe i nad 18 kg)

janice8
2. bře 2015

Ahoj,potřebovala bych poradit,chci koupit 15-ti měsíčnímu synovi golfky,které mají nosnost nad 15 kg,nejlépe i nad 18 kg. Zároveň aby nebyly příliš drahé 😝 . Máte někdo tip? Přemýšlím o Cybex Topaz, Cybex Callisto...ale ty ceny!!!!!! Taky Maclaren Techno XT,ten je ale taky drahý. Jaké máte zkušenosti? Máte některý z těchto kočárků? Koupila bych klidně bazarový... A jsou nějaké jiné s vyšší nosností,ovšem ne tak drahé a také kvalitní? Moc děkuji. Jana

spaagetka
2. bře 2015

Maclaren Techno XT, vydrží neskutečný věci, je to miláček 😵 Nelituju těch peněz a nebála bych se koupit i bazarovej 😉

janice8
autor
2. bře 2015

jenže to je fakt cenová pecka...bazarovej za 5000? To je fakt moc....

gingerone
2. bře 2015

Doporučuju se podívat na nosnosti vybraných kočárků v zahraničním e-shopu, třeba v USA. U nás (nejsem si teď jistá, jestli my nebo i celá EU) je nosnost golfek udávaná 15 kg kvůli nějakému předpisu, nikoliv kvůli opravdové výdrži golfek. "Sportovní kočárky" smí udávat i víc.
Já mám např. Inglesinu Trip a ta má nosnost od výrobce i v anglickém návodu 25 kg a v českém jen 15. Jinak všichni chválí Valco Snap, ten by měl mít 20 kg.

duzame
3. bře 2015

@spaagetka Tak to ráda slyším, je to můj horký favorit(bude vozit pořádného chlapa, v 7m. 9kg)🙂

mav2
3. bře 2015

My tohle řešili loni a koupili jsme Silver Cross Pop, nosnost 25 kg, jsou stabilní, lehce se skládají, na stříšce je takový kšiltík, který opravdu ochrání oči před sluncem, lehce se sklápějí do skoro úplného lehu (když dítě usne v sedě). Nové byly na netu za 4 tis., v ceně pláštěnka. Určitě bych do nich šla znovu 🙂

janice8
autor
3. bře 2015

ten Valco snap vypadá docela dobře...a není ani tak drahý.....

janice8
autor
15. bře 2015

Hlásím,pokud je vaše dítko delšího vzrůstu,tak Valco snap Baby nebrat,je krátký. Byli jsme ho vyzkoušet. Jinak je ale úžasný,lehounky,jen krátký. Tak ted vůbec nevím,jaký koupit. Silver cross pop nikde nemají na vyzkoušení a malém je opravdu dlouhej. Poradite? Nějaký dlouhý a s vyšší nosnosti? Dekujiiiiii :-*

kanuni
17. bře 2015

Sic nemam maclareny,ale budou co se tyce nosnosti a kvality nejlepsi,cena je vyssi,ale byvaji akce,ted zrovna Malvik mel tusim 20%pri koupi osobne a 10% pres net,i Ondalek ma snad jeste slevy.