Kočárek 4Baby Atomic, jste spokojené?

stihlonozka
16. kvě 2015

Ahoj 🙂
Docela mě zaujal kočárek 4Baby Atomic http://www.e-batole.cz/4baby-atomic-blue/d-71699/ . Kočárek je lehký a skladný, velikou hlubokou korbičku a sporťák je prostorný a má XXL stříšku. A Tak se chci zeptat maminek-majitelek zda jste s kočárkem spokojené?

stihlonozka
autor
17. kvě 2015

Opravdu nikdo nemá tento kočárek?

pajunkova
25. kvě 2015

Mne se taky líbí ale nějak váhám nad těma malima koleckama. Budeme mít prosincatko tak se bojím jaký by byl ve sněhu.

stihlonozka
autor
25. kvě 2015

Já se jich nebojím. Zimy už nejsou tak kruté a sníh skoro není. Takže já do něj asi půjdu 🙂

bambullkaa
25. kvě 2015

Holky, našla jsem ho na bazaru za příjemnou cenu http://deti.bazos.cz/inzerat/48284204/4Baby-Ato... 🙂 Jinak moje sestřenka tento kočárek má jen ve vínové barvě a je moc spokojená. Hodně mě překvapila ta veliká hluboká korbička a velice prostorný lehký sporťák. A ta stříška...tak ta je teda pořádná!
@pajunkova koleček bych se nebála, sestřenice s kočárkem jezdí i v terénu i když na to nevypadá, tak ho projede v pohodě. A sníh? taky si myslím že ho je poslední dobou čím dál míň. Takže vám holky přeju šťastnou ruku při výběru kočárku 🙂

pajunkova
25. kvě 2015

@bambullkaa dekuji a diky taky za tip na bazaru. 🙂

bambullkaa
25. kvě 2015

@pajunkova no, já osobně preferuju koupi kočárku v obchodě nebo na e-shopu... ale je fakt, že ten poslední co mám, tak jsem koupila na bazaru za super cenu a úplně nový 😉

lucaklosova
29. led 2016

Holky,kdo ho máte,můžete mi prosím napsat vnitřní délku sporťáku včetně podnožky?

sofcasonca
17. čer 2016

@bambullkaa cauky cauky..ted jsem ho s toho bazarku koupila 🙂) 🙂 jestli chcéš, je tvuj !!:D🙂

bambullkaa
18. čer 2016

@sofcasonca nechci, mám jiný kočárek, ale Atomic není špatný...

sofcasonca
21. čer 2016

je špatný vzhledem,. ovladaní je super..je i lehoučí 🙂

zdenca430
14. črc 2016

Takze ste spikojna aj zo sportovym kocarkem 4baby atomic ???

lucaklosova
14. črc 2016

@zdenca430 Já mám sporťák a jsem s nim spokojená,až na pár maličkostí 🙂 Nánožník je naprd,takže máme jiný a na velkých šutrech dost hopsá,tím,že nemá nafukovací kola.

zdenca430
15. črc 2016

Ahaaaa. Tak dakujem pekne . Nanoznik tie ked tak inak poriesim a na kamenoch no snad ked nahodou tak len fakt obcas . a nozky sa vam daju polohovat ?Dakujem pekne.

bambullkaa
16. črc 2016

Na kamenech hopsá i kočárek za 20 000 Kč protože nemá nafukovací kola a není tak odpružený. Kočárky co mají nenafukovací kola a mají tvrdší podvozky (obecně) tak jsou určeny do města 🙂 Jinak si myslím, že na polský kočárek který je lehký a skladný, tak dávám palec nahoru. To že někomu nebude vyhovovat je celkem logické protože každý má jiné nároky 😉

zdenca430
17. črc 2016

No presne tak . Na nerovnom kamenovom povrchu bude kazdy s nenafukovacimi kolieskami hopsat. No uz ho mame objednany tak uvidime. No dakujem pekne za info

marry16
22. lis 2016

@zdenca430 jsi spokojena s tim kocarkem?

zdenca430
22. lis 2016

Ahoj. Ano ja som velmi spokojna. Je lahucky, podla mna dost priestranny, teraz mame fusak a stale v pohode dost miesta . Super ze ma dlhu striesku ze ked fuka stiahnem a nefuka malej do tvare.

bambullkaa
23. lis 2016

Je to sice polský kočárek, ale vlastně nejlehčí a nejskladnější. Ostatní PL kočárky jsou neskladný a příliš těžký. Za prima kočárek za prima cenu 🙂

marry16
23. lis 2016

Dekuji za odpovedei 😊..To jsem chtela slyset, ze je lehky 😄😄 nerada bych tahala nevo tezkyho 😩😄

marry16
23. lis 2016

A ty polsky kocarky byvaji nekvalitni? Ja vylozene nepotrebuji predrazeny kocarek s garanci xlet, protoze mimco stejne povyroste a bude spise radeji chodit nez se nechat vozit 😄

bambullkaa
23. lis 2016

@marry16 To jsem neřekla. Jen jsem řekla, že je 90% polských kočárků těžkých a neskladných. Osobně jsem poláka měla a i když jsem s ním byla spokojená, tak už bych ho právě kvůli váze a své neskladnosti nechtěla.

astyna
24. lis 2016

@bambullkaa

Tak ono je to vždy něco za něco - lehký, odpružený kočárek bude nevhodný na přírodní terén, těžký, bytný kočárek zase projede všechno. Já mám Poláka BD lupo a ta váha sportáku je děsivá - 16 kg, ALE zase jsem nikdy neměla problém s žádným kořenem v lese, štěrkem nebo dlažbou. Navíc má nafukovací kola, takže dítě v tom nelítá jako v lehkých "třesavkách" golfkách...Je potřeba si ujasnit, kam s tím budeš jezdit. Já se právě na 4baby atomic koukám na městské ježdění, protože zvedat 30 kg do busu 6x denně, je prostě záhul, nehledě na různé šoupačky v autobusu, když nastoupí vozíčkách nebo baba o berlích...