Kočárek Cam dinamico up, co na něj říkáte?

pavlina_pacltova
9. dub 2017

Ahoj holky,
včera jsem si na výstavě v Praze vyhlédla a zamilovala tento kočárek.
Co na něj říkáte?
Máte někdo zkušenost?

http://www.kocarky.cz/cam-dinamico-up

msimankova
9. dub 2017

@pavlina_pacltova mam zkusenost jen s Cam Cortinou, tenhle je bozi a se znackou naprosta spokojenost.

pavlina_pacltova
autor
10. dub 2017

Děkuji

msimankova
10. dub 2017

@pavlina_pacltova neni zac 🙂. Treba jeste nekdo nazor prida, at se neco dozvite.

lasse
12. dub 2017

Mam ho, len malinko starsiu verziu (2015). Odskusane 19 mesiacov: Je vyborne, ze je lahky a hlavne sa to oceni v mhd, do terenu - kopca, na ulici sa da tlacit i jednou rukou bez namahy. Ale je z plastu (pre tu nizsiu vahu) a tak posobi mierne labilne + teraz mi zacal trochu vrzat. V obchode pri predvadzani mi vsak pan ukazal, ze ten kocik udrzi v pohode i 80kg vahy... Da sa super poskladat do auta. Hoci aj tak zaberie dost priestoru, ale v porovnani s inymi je to este dobre. Trosku su nestastne tie predné kolesa, su take penové a v zime sa mi tam dosť pozasekali kamienky z posypu, ale zas raz som dostala na zadnom nafukovacom defekt... A pri vacsom naraze sa akoby zablokuju na pevno, ale to nejak nevadi. Rychlo sa to da odblokovat. Ja chodim (ked nahodou nepotrebujem utekat na mhd 🙂 ) s odblokovanymi prednymi koleckami a je sikovne, ze sa tak krutia a nemala som nikdy problem otocit kocik aj o 180°, ak som to potrebovala. Priznam sa, ze trosku pretazujem ten kosik dole. Doporucene je 2kg...ja to casto niekoľkonásobne prekracujem (nakup) . Ked rozumne poukladam, neni s tym vobec problem. Vajicko je vyborne, je take vacsie a priestornejsie (do 13kg) a maly v tom bol do 14m na kratsie vzdialenosti. On mal v roku len 9.3 kg, takze sme to ocenili, lebo autosedacky su od "9"-18 kg. Sportak pripomina trosku golfky. Je fajn, ze sa da otocit ta korbicka na dve strany, ale nie je to jednoduche. Kocik sa musi rozobrat (cca do 1min), ale nie je to tak, ze sa da len madlo prehodiť... Chyba mi tam na strieske okienko, aby som videla co sa deje, ked je ta korbicka otocena. Zas strieška je dost velka na uspokojive clonenie pred slniečkom a aj ked jemne prsi. Madlo sa da prisposobit na vysku uzivatela, takze aj pre manzela to je prijemne. A ja som dostala bonus k tomu tasku... + na vajicko do auta som kupila taku základnu. Prislo mi to bezpecnejsie. Na to, ze som sa vyberu kocika moc nezapodievala som dost spokojna. Snad som na mic nezabudla a ze slovenčina nebola taky problém na porozumenie 😉