Kočárek Depemo Lepus lux, budu ráda za info

petabb
19. dub 2015

Ahoj maminky, nemáte někdo doma tenhle kočárek? Moc jsem toho o něm nenašla. Rozhoduju se mezi Camarelem a tímto. U toho Camarela je dost lidí nespokojených se sporťákem, ale o tomhle se nikde moc nepíše. Budu ráda za info 🙂

bambullkaa
19. dub 2015

@petabb Nesnáším kopírky ☹ a zn. Depemo nemá své vlastní nápady. Ráda kopíruje Tako. Radši bych šla do originál. Tako než do nějaké napodobeniny. Promiň.

petabb
autor
19. dub 2015

@bambullkaa to já ani nevim, že to má bejt napodobenina Taka. Já to zas tolik nezkoumala 🙂

bambullkaa
19. dub 2015

@petabb Omrkni novinky od osvědčeného Taka modely Exist a MaxOne ( jsou ještě v přípravě-dolaďuje se barevné kombinace) 😉

kubinkov
20. dub 2015

@petabb U všech polských kočárků čekej mizerný sporťák a vysokou hmotnost. 😉

bambullkaa
20. dub 2015

Tak u tohodle není mizerný sporťák. Celkově je velice dobře zpracovaný. Jen mě moc mrzí, že Depemo obšlehlo celé Tako do posledního nejtu! Tenhle kočárek je vlastně Tako jen pod jinou značkou. Proto zakladatelce píšu ať jde radši do origoš Taka než do napodobeniny.

kubinkov
22. dub 2015

@bambullkaa A jak má dlouhou opěrku zad?

bambullkaa
22. dub 2015

Celkově tenhle sporťák měří okolo 95 cm. Opěrka zad má + - 45 cm. Já bych volila Peg-pérego Book Plus http://www.e-batole.cz/peg-perego-book-plus-spo... máš ho za skoro stejnou cenu a je rozhodně skladnější a minimálně o 5 kg lehčí a navíc má velice kvalitní autosedačku Primo Viagio. Tako jsem si koupila na miminko a pak jsem sporťák používala cca 3 měsíce a pak jsem si koupila Peg-pérego Book Completo (neotočný) je rozhodně pohodlnější jak pro rodiče, tak pro dítě. Zádová opěrka má 50 cm. PP Book jsem používala až do teď a byl to můj nejlepší kočárek! Teď mám Golfky Cybex jen na dojezd a na odpočinutí.

kubinkov
22. dub 2015

Opěrka 45 cm je mizerný sporťák. Bouda bude nízko a bude dítěti sedět na hlavě, až bude v kočárku podložené fusakem a na hlavě bude mít čepici s bambulí. 😉 Rozhodně bych volila jiný kočár. Cena za hluboký na cca 10 měsíců je vysoká. Se sporťákem se jezdí mnohem déle.

bambullkaa
22. dub 2015

@kubinkov ne ne, bouda je vysoká a ani tříleté dítě s čepičkou a bambulkou se nedotýká. Mám vyzkoušeno, syn ve třech letech vypadá jak čtyřleté...

pistalinka
27. dub 2015

Zdravím příznivce tohoto kočárku 🙂 Zaujal mě na výstavě For kids a teď o něm vážně přemýšlím. Je to prý úplná novinka, tak moc zkušeností maminek asi nebude ☹ Bambullko, ty máš ten sporťák vyzkoušený na tříletém dítku?

bambullkaa
27. dub 2015

@pistalinka Ano, mám sporťák je stejný jako u Taka. Pročpak? 🙂

alexkaaa
27. dub 2015

Dobrý večer, taky mě tenhle kočárek moc zaujal. Je to novinka letošního jara,takže zkušeností asi moc není. Váhově by ale měl být stejný,jako Alpiron a ten je teda extra lehoučký. Jak je na tom Tako s váhou? Jinak přesně takhle barevná kombinace mě zaujala 🙂

bambullkaa
27. dub 2015

@alexkaaa Tako má okolo 15 kg ostatně jako 99% PL kočárků.

bambullkaa
27. dub 2015

@alexkaaa nechce se mi věřit, že je Aprilon tak lehký... taková konstrukce váží bez koleček. Třeba Firkon taky uvádí super nízkou váhu a ve finále je těžkej jako kr*va. Jediný PL kočárek co znám a je opravdu velmi lehký a skladný je 4Baby Atomic! Žádný jiný polský kočárek není lehčí.

alexkaaa
28. dub 2015

Věřte tomu. Vyzkoušela jsem si Alpiron v obchodě a je to vážně pohádka. Lehoucky tak,ze se dá ovládat prstem. Lehci uz je snad jen Bebeconfort High Trek. Měla jsem na prvního syna Dorjana,mel 17kg a na vesnici v terénu to byla katastrofa. Takže kočárky s podvozkem nad 10 kg nebrat. Tento Depemo Lepus by měl vážit stejně, jako Alpiron,což mě přesvědčuje v tom,že ať je to kopie nebo ne,váha vítězí. Nakonec,všechno jsou poláci.

bambullkaa
28. dub 2015

Tak jsem se koukala na hmotnost kočárku a celkově váží s hlubokou korbou 13,5 kg. Ta korba je skládací "polo plastová" jako u Tako Alive. Je užší ale přes to je dlouhá 83 cm. Ale je to prostě kopie Taka a já osobně kopírky nemám ráda.

petabb
autor
28. dub 2015

Asi ho koupíme 🙂 Akorát se rozhoduju mezi tou šedou a tm. modrou. Neviděly jste některá naživo? U nás v Plzni ho nikde mít nebudou:(

alexkaaa
28. dub 2015

@petabb Taky už koukám,kam pro něj jet 😀 Prodejny jsou jen v Praze a v Liberci.

petabb
autor
28. dub 2015

@alexkaaa ještě mam další tip, bude to podobný (i rozměrově) a o něco levnější a maj ho i u nás🙂
http://www.vip-baby.cz/www-vip-baby-cz/eshop/13...

bambullkaa
28. dub 2015

@petabb tak ten Depemo Lepus je daleko hezčí 😉

petabb
autor
28. dub 2015

@bambullkaa já vim, taky se mi líbí víc 🙂 Na tenhle se pojedem mrknout a uvidíme. Zajímá mě hlavně ta barva 🙂

alexkaaa
28. dub 2015

@petabb Hmm,ten vypadá taky moc pěkně. Ale Lepus vyhrává barvami 🙂
Nevíte,kdo je výrobcem Lepusu v Polsku? Mám možnost tam kočárek koupit, ale nedaří se mi zjistit,jak se tam tenhle typ jmenuje ☹

pistalinka
30. dub 2015

Byla jsem na For Kids a mě paní říkala, že to je kočárek přímo toho Depema, že ho v Polsku vyrábí jen pro Depemo, že si ho pan majitel takhle navrhl a vybral, tak otázka, jestli se vůbec v Polsku dá koupit, jestli to fakt není jen zakázka pro ČR....

pistalinka
9. únor 2016

Tak kočárek už úspěšně půl roku užíváme a je super! Jsem s ním moc spokojená, krásně ovladatelný a pořád se mi moc líbí, má spoustu prima vychytávek, že i lidi na ulici chválí 😀 Takže za mě doporučuji 🙂 Jen náš klučina je trochu větší, tak se nám už moc nevejde do autosedačky, tak budeme kupovat novou.

vikyy
17. bře 2016

Mate nektera zkusenost jak s hlubokou korbou tak i se sportakem u kocarku Expander Mondo? Uvazuji o koupi, ale zadne recenze na nej nejsou :-/. Druha varianta je Depemo Letus, ale prijde mi ten expander lepsi.

sakina99
24. dub 2016

Mám ho doma a jsem nadmíru spokojena! Jak s velmi prostornou hlubokou korbou, tak sportákem, perfektní jsou velká kola a zapínací koš🙂

jankca
24. srp 2016

@sakina99 ahoj, máš doma expander nebo lepus? Tyto dva máme ve výběru, oba jsme vyzkoušeli, zdají se nám téměř stejné.

kristinan
27. srp 2016

Holky, mam doma hnedy lepus Lux. Hluboká korba je super prostorná. Sportak uz jsme také zkoušeli, ale malá jeste nesedí, tak tam byla hrozne zhroucena. Jsem s nim spokojena, ale budu posílat podvozek na reklamaci. Začalo v něm strasne krupat. Jinak budeme jeste pořizovat golfky na cestovani, protože potřebujeme neco lehkého a skladneho.

cerlada
29. srp 2016

Taky ho mám doma. Jsme z něj nešťastný. První problém nastal u koleček, osy jako blázen. Pak se k tomu Depemo postavilo tak, že jsme přefoukli gumy. Ale obchod, kde jsme kočár koupili nám dal nové na vlastní náklady. Rovněž s osama. Nakonec nám obchod dal neoriginální z jiného kočárku a opět na vlastní náklady. Problém číslo dvě. Rukojeť je kožená a začínají se v ní dělat bublinky. Problém číslo tři, kočárek šíleně vybledl a z hnědé je červená. Problém číslo 4. Úchyt toho vrchního překrytí kočárku je na cvoky a suchý zip. Když se udělá hezky a chcete vrchní díl sundat, musíte jej odlepit (vzbudíte si dítě). O tento suchý zip zachytává síť proti hmyzu. Originální síť proti hmyzu je totiž na kočárku velmi blbě řešena. Vnitřní polstr v kočárku strašně klouže, takže při sjíždění z kopečka se mi sune polstr i s dítětem dolů.

sakina99
6. zář 2016

Máme Lepus Lux a já jsem tedy asi nenáročná nebo nevím, ale naprostá spokojenost. Máme hnědý s koženkovou rukojetí, žádné bublinky jsem nezaznamenala, protože jsem za ten rok podvozek nešetřila u nás v lese, půjde teď do servisu, ale to mi nepřijde nic nestandardního vzhledem k počtu kořenů a schodů, co jsem s ním projela 🙂 Zadní kola se nám od začátku zdála nějaké šikmá, ale jen z pohledu zezadu a jelikož s tím nebyl spojen žádný problém, neřešila jsem 🙂