Kočárek do terénu? ABC Design Tereno?

rybka123456789
18. únor 2018

Ahoj holky, sháním kočárek, který by projel po lesní cestě, trávě, polem, prostě všude :D Bydlíme na vesnici, kde moc příležitostí jezdit s ním po chodníku není. Dlouho jsem nemohla nic najít, až jsem narazila na tento: https://www.detske-kocarky.cz/kocarek-abc-desig...
Máte s ním některá zkušenost? Popřípadě můžete mi prosím doporučit jiný kočárek, který by to u nás zvládl? Hlavně mi jde o hluboký kočár, popřípadě dvojkombinaci. Děkuji 🙂

janakb
18. únor 2018

Ten mám v merku 🙂 tak si počkám co kdo poradí. Ráda bych ho viděla někde na živo, ale nepodařilo se mi na něj ještě narazit :(

michalelka
18. únor 2018

@rybka123456789 měla jsem ho ve výběru, ale pak jsem na doporučení na prodejně vzala ABC design Viper 2018. Má nafukovací kola a jde je tak regulovat pro pohyb v terénu.. tyhle slabounký se prý brzy odrbou a zrovna na vesnici čím větší kola, tím prý lepší. Tak uvidím, jak se osvědčí v reálu 🙂

rybka123456789
autor
18. únor 2018

Tenhle by mel mit ale podle popisu taky nafukovaci kola. Asi jak je to novy model, tak nam nikdo moc neporadi :(

michalelka
18. únor 2018

@rybka123456789 ale jsou drobná a úzká. V zimě zapadneš do sněhu a nehneš se. To samé v lese, stačí bahno a nevyjedeš. Beru to podle rad a zkušeností kamarádek, když jsem sama vybírala.

rybka123456789
autor
18. únor 2018

@michalelka aha, tak to me nenapadlo. Hlavne ze je v popisu, jak je skvely do terenu :/ A ten viper jsi jeste nezkousela?

michalelka
18. únor 2018

@rybka123456789 mám ho doma, ale termín až v dubnu. Tuhle značku jsem vybrala, jak jsem už psala, na osobní doporučení a taky na webu je spousty recenzí. U mě rozhodovala funkčnost, design a cena. Až na těžší konstrukci splnil všechny požadavky.

Zkus se zeptat přímo na zdi, ve fóru hodně témat zapadne.

ckei
18. únor 2018

Mám ABC Design Viper 4S, už teda starší verzi, ale maximální spokojenost. Zvládá opravdu i hodně náročné terény. Kdybych kupovala kočár, opět sáhnu po této značce 😉

rybka123456789
autor
18. únor 2018

Dekuju za rady, jak koukam na net, tak ten viper bude asi lepsi 🙂

swizz
18. únor 2018

mám ABC design Viper 4 model 2017 a jsem s ním moc spokojená. Ted už jedeme sporťák ale u hluboké verze jsem ocenila hlavně stahovací stříšku proti slunci, prostorný koš, nafukovací kola. Terén zvládl v pohodě. Hlavně je to německá kvalita, žádný polský plast krásný naooko 😉 a cena nijak závratná. Za mě doporučuji

1lenuska1
18. únor 2018

@swizz Ja se vetřu 😉 Měla jste někdy problém s tím, že je těžší? My jsme ho pořídili, čeká v pokojíčku na první vyjetí, jsme z něj nadšení, ale prý je těžký... a když už jezdíte sporťák, s ním jste také spokojení? Děkuju 😉

priefi
18. únor 2018

@rybka123456789 my mame roan emma a chodili jsme s nim na hory cestou, necestou a naprosto ok.

martinka1996
18. únor 2018

Mame viper 4s vyzkoušeny v terénu a bomba, vzali jsme jej taky, na vesnici super 🙂 a jak píše @swizz, neni to polak, ale opravdu bytelný německý kočárek 🙂

rybka123456789
autor
18. únor 2018

Holky, co ten Viper máte, využily jste i ten sporťák?

aksive
18. únor 2018

Taky mame starsi verzi viper s 4.spokojenost. kamaradka si ho take poridila. Sportak sme tez vyuzili, ale jen chvili, mame vetsi dite a uz se s nim nedalo jezdit se sklopenou striskou malej byl uz hlavou nalepenej na boudicce, navic skladani sportaku do kufru mensiho auta je v podstate nadlicky vykon, takze sem nakpnec kupovala mensi sportovni kocarek tak, aby se mi vesel do auta a byl i pohodlny pro maleho. (Dost cestujeme) Kdybych mela volit znovu, urcite bych ho koupila znovu, ale treba z druhe ruky, a pak investovala do kvalitniho sportaku...

tymothy
18. únor 2018

Tak on není terén jako terén. 🙂 Do opravdových terénu jsou ideální klasicke houpaci kočárky se 4 pevnými nafukovacími kolečky a potom odpruzene cyklovoziky typu Chariot

tymothy
18. únor 2018

Otočna kolečka jsou na nerovnostech pro zlost a pokud je budeš mít dlouhodobe zaaretovana, zlikvidujes ložiska - na to jsem byla v prodejne upozorněna, že kočárky s těmito kolečky musí jezdit většinu času nezaaretovane.

swizz
19. únor 2018

@1lenuska1 já jsem s tím problém neměla a to jsem drobná - 160 cm a 50 kg🙂 . konstrukce je z hliníku a né z plastu proto je trochu těžší ale zase víc vydrží. tím že má otočná kolečka a nemusí se při každém zatáčení nadzvedávat, tak tu váhu moc nepocítíte.Sporťák využívám nyní už 4 měsíce a jsem také spokojená. Jen na léto až se bude víc cestovat asi pořídíme i golfky kvůli místu v kufru

ckei
19. únor 2018

@rybka123456789 já se sportakem už jezdila s prvním a absolutně bez výtky. Jezdil v něm do 2,5let.