Kočárek Moon Nuova City 2017

mimisekelis
14. čer 2017

Hezký den, přemýšlím pro prcka o tomto kočárku tak sbírám zkušenosti, názory, praktické rady. 😉 Měli jste nebo máte někdo? Doporučili byste? Koupili byste znovu? Budu rada i za fotky, ony ty reklamní nic moc... 😒 Nebo doporucte jiný, i když už jsem téměř rozhodnutá... Děkuju moc...

vera17595
14. čer 2017

Nevypadá špatně ale počítej stím, že v 5 měsících se ti tam prcek skoro nevejde, a jestli máš mimčo na zimu, přidej si fusak... to pak nejde, koukám že má skoro stejnej rozmer jako kočárek Joolz. Tak to pořádně promysly.😉

leniiid
14. čer 2017

Mě se taky líbí jen nevím jestli je korba dostatečně velká ☹

mimisekelis
autor
14. čer 2017

Ještě koukám na ten samý, ale model 2016. Je myslím úplně stejný, ale ma širší korbu... Nebo je v něčem jiný? Jinak díky moc za reakce, taky mi přijde mala...

zuzaaaaa
14. čer 2017

@mimisekelis my ho koupili, v bordo. Je krasnej, uchvatil nas hned. Na korbicku nekoukej, spis na sportak. Kazdej chce obr korbu a k nicemu, az se tam nevejde, das do sportaku. Vozit teprve budem🙂

rosa106
14. čer 2017

Ahoj, taky se mi libil, ale prijde mi strasne neprakticke, ze nema a ani se pry nevyrabi nanoznik na sporťák...

cadeau12
14. čer 2017

@mimisekelis mrkni sem
https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-moon-nuova-2015-mate-zkusenost/
Je tam spousta zkusenosti od holek, co s nim jezdi. Ja jsem si ho zkousela v obchode a zklamal me, i kdyz jsem pro nej byla skoro rozhodnuta😔 pusobil lacine, spatne se s nim manipulovalo oproti jinym kocarkum, korba je hodne otevrena, takze na zimni miminko ne moc vhodna. A ty predni kolecka jsou sice odpruzene, ale plastove. Takze ja hledam dal... 🙄

mimisekelis
autor
14. čer 2017

To je ten 2015 že? Takže ten 2017 může být lepší ne?

cadeau12
14. čer 2017

Pisou tam zkusenosti i s 2016 a ten letosni se lisi snad jen barvami..? Ja teda videla 2017 nazivo a jak jsem psala, nepresvedcil me. Podle obrazku super, nazivo zklamani 😔

mimisekelis
autor
14. čer 2017

To je mi líto, ještě jsem našla MOON treg city 2017. Je to sportovnejsi verze nuovy a ma širší korbicku... Nó pořád váhám...

leilinkaa
14. čer 2017

Ahoj kocarek mame, kdybych ho kupovala po druhe tak hodne premyslim. Krasny je, ale pri jizde a uzivani (zatim z korbou) jsme prisli na tyto ,,nedostatky,,.
- v korbe se neda polohovat ( vyvisit hlavicka). Nejdriv jsme mysleli, ze to nebudem potrebovat, ale mala by uz od cca 4 mesicu jen koukala a koukala 😂
-moc nepruzi, ale s tim jsme do toho sli. Nastesti Anezka neni ,,houpaci,, typ;)
- velikost - mysleli jsme ze nam vydrzi cca alespon pres pul rok, ale uz jsme se s tim rozloucili😂 anezka ma 4mesice a tri tydny a 70cm, korba pokud se nemylim tak 75 😂takze jsme radi, ze ted nepotrebuje fusak ani deky skoro. Myslim si, ze do mesice dostane sportak 😂

Jinak se s nim jede dobre, je lehky a skladny ;) mame sedou korbu ;)

Jeste me napada, dostali jsme k tomu adaptery a koupili sedacku maxi cosi. Mysleli jsme, ze to bude v pohode, ale kdyz adaptery pouzijeme cast sedacky se dre o rukojet kocarku. Tedy ve 2mistech je odrena jak sedacka tak kocar ;)

leilinkaa
14. čer 2017

Omlouvam se za chyby....pisu rychle na mobilu a obcas mi to opravi...ted mi to nejde uz zmenit :/

mimisekelis
autor
14. čer 2017

No nejvíc mě děsí ta autosedačka, koupíme jinou no...

leniiid
14. čer 2017

Vybírali jsme mezi moon a venicci a vybrali jsme venicci moon vypadá pěkně,ale strašně lacině,jednoduše a je docela vratký a hlavně co mi vadilo bylo že máme termín v říjnu tudíž dítě na zimu a to mi ten moon na zimu moc neprijde,je tam jen jedna vrstva látky takže moc teplý asi nebude

rabonete
26. bře 2018

@leniiid Dobry den, muzu se zeptat, jak jste po par mesicich spokojeni s Venicci? V obchode me nadchl. Dekuji.

leniiid
27. bře 2018

@rabonete úplně super.. žádný jiný kočárek se mi ani teď po půl roce pořád nelíbí jen venicci a nemůžu si stěžovat

drnkla
27. srp 2019

Ahoj, čekáme druhé mimi a kočárek nám ještě poslouží Moon Nuova City 2017. Hledám pro dvouleťáka skate, který by k němu šel? Máte s tím zkušenosti? Univerzální Lascal prý nejde? Díky