Kočárek Raf-Pol Margaret, máte zkušenost?

meduzacek
14. led 2015

Ahojky, jsem tu prvne, tak snad mi nektera poradite 🙂 mame tento kocarek vyhlidnuty na netu, ale nikde ho nemaji v kamennem obchode, tak jestli nemate nekdo zkusenost? Zajima me velikost korbicky a skladnost podvozku. Diky 🙂

bobulka_216
16. led 2015

taky by mě to zajimalo ;) ... taky po něm koukám... jaká je ovladatelnost a tak 🙂

meduzacek
autor
24. led 2015

Tak jsme tento kocarek zavrhli, jelikoz ho maji vystaveny jen nekde v Ostrave a je to pro nas z ruky. Jako nahradu mame vybrany Tako acoustic a uz i ozkouseny, skvele se houpe 🙂

kizomba
28. led 2015

@meduzacek Kde v Ostravě by byl k vidění? Plánujem si za kočárky udělat výlet klidně do Polska, a tenhle nás taky zajímá. Je moc podobný kočárku Kajtex Tramonto, který je pro nás zatí favorit. Jak podvozkem, tak barevným provedenim. Přijde mi, že tam jsou jen drobné rozdíly a třeba jinak řešená brzda.... Tenhle je dokonce o chlup levnější.

meduzacek
autor
28. led 2015

@kizomba tak se omlouvam, nebyla to Ostrava ale Brno🙂 zde je odkaz na prodejnu, http://www.moje-miminko.cz/kontakt.html ale radeji se informuj, jestli ho tam jeste meji, nez se na nej pojedete podivat. Aby nebyla cesta zbytecna. Kajtex jsme meli take vyhlidnuty, ale zdal se nam nekvalitni, hlavne co se tyce podvozku. Tak snad poridite 🙂

kizomba
28. led 2015

@meduzacek
Brno je ještě lepší 😊 tam máme i koho navštívit 😉 díky moc za odkaz, určitě se budu informovat. A případně zkusím nezapomenout paj hodit sem výsledky našeho zkoumání 😊 jinak ty myslíš, že Margaret má podvozek kvalitnější?

meduzacek
autor
28. led 2015

@kizomba to jsme prave chteli zjistit,ale tak daleko se nam nechtelo jet, tak uz mame objednany Tako acoustic. Ma podvozek podobny a skvele se houpe. Jen je drazsi, za kombinaci se sedackou dame 10600Kc

adrinas
14. dub 2015

jak prosím výzkum pokračoval dál? Také po tomto kočárku koukám a moc bych ocenila nějakou zkušenost s ním 🙂

julif
29. lis 2016

Já také 🙂

adrinas
30. lis 2016

Ja mam kocarek druhym rokem,vozim v nem prvnim ditko a za chvilku hodlam i druhe 🙂 ta kola jsou genialni! V zime projede snehem,zvladne spatny teren,za ty prachy je faakt skvely. Drzak.... Ale zalezi samozrejme na narocnosti maminky 🙂 asi se neda srovnavat s kocary za 30.000..., Nevim... Mne proste vyhovuje 🙂

julif
30. lis 2016

Děkuji za odpověď 🙂

odysseia
4. pro 2016

Holky, ahojte. V sobotu jsme se byli dívat na uvedený kočárek.....osahat, omrknout, jak je to udělané atd. Původně jsme si mysleli, že to bude Margaret, ten retro (velká kola), vypadal moc hezky, po osahání pořád dobré, jen prostě konstrukce na složení je těžsí, zabírá podstatně víc místa než např. White Lux, který jsme tam osahali taky ze všech stran, a přesto, že jsme nechtěli otáčecí kola, tak to zřejmě na 99 % bude White Lux. Provedení obou kočárů nám přišlo v poho. Drahý je strojař, tak u toho skoro ležel, aby se mrkl na usazení kola atd., a říkal, že vše OK (mimochodem kritická Panna, tak jsem si říkala a jeeeje, ale dobré). Vyzkoušeli jsme to "povozit", sedí to dobře. Takže přesto, že je jsou to polské kočáry, tak do něho půjdeme.

janinalz
5. pro 2016

@meduzacek Chtěla bych se zeptat jaký je ten kočárek Tako Acoustic? Taky o něm přemýšlím

meduzacek
autor
5. pro 2016

@janinalz co se tyce jizdnich vlastnosti,tak nema chybu. Krasne se houpe,velka korba. Meli jsme ho uz na reklamaci-olupovani barvy z konstrukce,nejspis vadny kus,protoze takovou reklamaci jeste nemeli a ze jich jezdi hodne. Mohu jen doporucit.

verusa110
12. čer 2018

@adrinas Chtěla bych se zeptat...Nikde jsem se to na internetu nedočetla...Jsou k hluboké korbičce také pásy na připoutání miminka? Nebo dají se někde dokoupit? Nerada bych, aby mi malá třeba vypadla, kdyby si sedla...Velice děkuji za informaci...