Kočárek Sojan Cayenne. Máte zkušenosti?

denisamaz
6. čer 2016

Ahojte holky při svém pátrání jsem narazila na kočárek značky Sojan Cayenne. máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? děkuji za info

janickaf
24. čer 2016

Ahoji! My ho máme taky vyhlédnutý. Byli jsme v prodejně a padl nám tam do oka. Byl vysoký, výborně se s ním manipulovalo, má velkou korbičku, jednoduché nacvakávání... Jsme pro něj rozhodnutí 🙂

miky
24. čer 2016

mně se také moc líbil, ale odradilo mě, že konstrukce sporťáku je plastová - tedy alespoň ta část od sedáku až dolů k nožičkám, takže jsem měla obavy, že by stačilo někdo narazit a ten plast by praskl. Nejsou to nikterak silné plastové tyčky a co by se s tím dalo dělat pak, tak netuším ☹

janickaf
24. čer 2016

Plastová? "Základem kočárku je velmi lehká hliníková konstrukce"... Tak nevím... Kdepak jsi četla, že je to plasťák?

miky
24. čer 2016

@janickaf já nečetla, že je to plasťák já ten plast právě viděla na vlastní oči. Konstrukce kočárku je v pořádku. Tahle část o které mluvím je část sporťáků. Je to ta část od "podprdelníku" dolů k nožičkám. Když dítě budě ve sporťáku sedět, tak je to ta část co bude mít za nožičkama. Bála bych se, že pokud se tou částí někde narazí, zatrhne, nebo se dítě např. postaví, takže se to ulomí a pak nevím jak by se to spravovalo

miky
24. čer 2016
miky
24. čer 2016

@miky i ta část nad tím je z plastu, což nevadí na tom dítě sedí, tak to nikde člověk neurazí. Ale tady ta spodní část je z plastu a nic moc tlustého. No a tedy samozřejmě i ten kloub, kterým se ta část pod nožičkami nastavuje je také plastavý. Proto jsme kočárek nevzali. Jinak je moc pěkný, lehce ovladatelný, nákupní košík dostatečně velký, ale z téhle věci jsem měla strach

janickaf
24. čer 2016

Jo takhle! Teda, tak to jsem nesledovala... tak to snad vydrží... Nebo ostatní kočárky to mají kovové? Zas by to znamenalo těžší kočár...

miky
24. čer 2016

@janickaf přiznám se, že tenhle plast jsem viděla jenom tady u toho. Ale nekoukala jsem zdaleka na všechny kočárky v prodejně. My nakonec koupili Dorjan, měli jsme ho už u předchozích dvou dětí a spokojeni jsme byli a ten má tuto část kovovou a že by byl nějak těžší mi nepřišlo. Já věřím, že budete určitě spokojení a nic se s kočárkem nestane. Já jenom psala svůj postřeh proč jsem od něj nakonec ustoupila. A co si budeme povídat, jeho cena včetně autosedačky je parádní

janickaf
24. čer 2016

Já se na tohle nezaměřovala - asi máte už i vhled díky předchozím zkušenostem. Ještě jsme ho nekoupili, tak to ještě zvážíme... Paní na prodejně nám říkala, že tam reklamace na tento kočárek nemají, takže to vypadá na bezproblémový vzor, ale to samozřejmě neznamená, že se to někomu nestalo. Recenzí na to moc není... ale co jsem sháněla i přes známé, tak jsou s ním spokojení... Tak budeme asi doufat, pokud ho zvolíme 🙂 Každopádně moc díky za upozornění, tohle jsem nesledovala... 🙂 Ať Vám Dorjan slouží 😉

miky
24. čer 2016

@janickaf děkuji, určitě dobře vyberete 🙂. Přiznám se, že já bych si toho nejspíš také nevšimla, ale byla tam trošku odloupnutá barva, tak to upoutalo moji pozornost a díky tomu jsem si všimla, že je to právě z plastu. A pokud máte v okolí někoho kdo ho má a má ho odzkoušený, tak není co řešit 🙂

kristousenecek
22. říj 2017

Ahoj Holky🙂,
Tak co Ten kočárek taky o něm uvažuji Jste spokojení?🙂...

janickaf
23. říj 2017

@kristousenecek Ahoj! Tak po téměř roce používání stále jezdí. Ale vrchol kvality to není, co si budem povídat. Už jsme reklamovali 3 zipy (2 na stříšce hluboké korbičky a 1 na spodní tašce) a další se nám rozjel na sporťáku. Podvozek lehounce vrže u rukojeti - tzn. to nejde namazat, ale není to žádná hrůza... Ovládá se lehounce, brzda brzdí skvěle, špatně se odbržďuje. A u sporťáku se poměrně hloupě polohuje zádová opěrka. Moje mamka už párkrát přijela, že jí to nešlo dát do sedu, tak malou nechala v pololehu... Ale jinak je kočárek stále hezký, nevyšisovaný, je super, že to jde po částech vyprat... nejvíc jsem se bála bílého podvozku, že bude furt špinavý a lehce se podere, ani jedno se nedělo, takže v tomto parádní... 🙂 Takže.. prostě jde poznat, že to není Ferrari... 🙂

kristousenecek
23. říj 2017

janickaf Ahoj,děkuji,asík to vídím na Tako 🙂...Děkuji🙂