Kočárek X-Lander X-Move versus ABC Design Viper 4S

evis3
26. říj 2014

Rozhodujeme se mezi těmito dvěma kočárky. Rozhodoval se někdo podobně, a proč jste si který z nich vybraly nebo nevybraly.

eliskaxox
27. říj 2014

Ahoj já nemám ani jeden ale kamarádka má ABC a je velmi spokojená,jinak pokud bych brala otázku peněz a asi i kvality tak jasně vítězí ABC

rousse
27. říj 2014

@evis3 Ahoj, to, co píšeš byli přesně 2 mí favoriti plus ještě Baby design....pak Baby design odpadl a ve výsledku u nás rozhodl právě ten design, protože se mi nelíbilo barevné provedení u viperu... v žádném případě jsem nechtěla kočár černý (prcek se probudí a nad sebou černo a navíc na tom jde vidět uplně všechno - známá, kterou vídám každý týden má černý ABC Condor 4s a ten kočárek je prostě jak od prasátek a neuděláš s tím nic, leda na všechno našít potahy a pořád prát) a ty jejich ostatní barevné kombinace se mi taky nelíbily. Vzali jsme nakonec X-move, ale loňskou kolekci, která je designově velice povedená a mají ji teď ve slevněných setech, takže za 15 a půl dostaneš uplně všechno včetně deštníku, fusaku, nánožníku, tašky a já nevím čeho ještě....Jinak, co mám já zkušenosti (jako občasná vozička kočárků) a co se ke mě doneslo (sousedka má právě loňský X-move): ABC opravdu německá kvalita, ani po roce užívání není rozvrzaný, rozklepaný, ovládá se snadno - X-move: taky dobrý po roce a půl užívání no problemo, sousedka žádné problémy s kolečkama nebo rukojetí nemá a moc si kočárek chválí a hlavně perfektně zvládá terén. Co jsem zkoušela oba se ovládají lehce a dobře. U X-landeru bych si jen rozmyslela letošní kolekci X-move s liškou, která pelichala už na prodejně, když jsme po ní přejeli rukou - jak bude vypadat po 2 měsících užívání a hlavně kolik chlupů z umělé kožešiny mezitím prcek vdechne, to už je otázka....