Má někdo kočárek Tako Moonlight Carbon?

lucgetka
27. dub 2015

Máte prosím někdo zkušenosti s kočárkem Takko Moonlight Carbon??? Zajímá mě ta koženka, zda se s ní něco v pozdější době nestane, zda nepopraská, nezažloutne na sluníčku atd... děkuji moc za odpovědi 😎

ganetka
30. srp 2015

Taky zvažuji koupi tohoto kočárku, nenajde se někto kdo ho má?

lucgetka
autor
1. zář 2015

@ganetka Zdavím Vás, tak my ho koupený máme a je naprosto skvělý, jezdíme už v něm téměř měsíc a zatím klepu je úžasný po všech stránkách 🙂

ganetka
1. zář 2015

Ahoj, děkuji moc!!! A nebojíš se té eco kůže, že se ošoupe nebo v zimě popraská? Pani v prodejně nám řikala, že netuší jak se to zachová v mrazu, tak nás celkem odradila ☹

lucgetka
autor
4. zář 2015

@ganetka Hodně jsme to řešili než jsme ho koupili a nakonec jsme si řekli, že kdyžtak je v záruce 😉

veronikamiluskova
8. led 2016

Mám ho eko kuže se opravdu ošoupe je strašně jemňounká, popraská- jediné mínus jinak špice špičková 🙂 Ehm ručka jde potáhnout nebo si nechat našít ochranu ( jak priklad na volnat auta

lucgetka
autor
11. led 2016

@veronikamiluskova A jak dlouho ho prosím máte???

ganetka
6. dub 2016

Tak kocarek nakoniec mame, je nadherny 😊Vobec ho teda nesetrim a zatial ako novy...Parkrat som s nim zavadila o stenu alebo dvere a koza drzi ☺ A da sa krasne ocistit len vlhcenym obruskom 😊

v_e_r_u_n
6. dub 2016

@lucgetka
@ganetka

Holky, v sobotu jsme jej také koupili, je prostě boží! 🙂 Tak doufám, že jste spokojené 🙂 Jen mě zaráží, že jsem všude četla, že vnitřní rozměr korby je 80 cm a já naměřím cca 76-77 cm??? A máte nějakou podložku do hluboké korby, třeba od emitexu?

Děkujiii za odpověď 🙂

lucgetka
autor
2. čer 2016

Zdravím, kočárek máme a je úžasný, v žádném případě bych neměnila a myslím, že jsme udělali dobře ;) Už budem schovávat pro druhé mimi 🙂

ganetka
2. čer 2016

tiez sme spokojní, podlozku tam nemam ziadnu 😊

verusche
23. čer 2016

Holky, jak vysoko je okraj korby od země?
Jsme dost vysocí a máme problém sehnat kočár tomu úměrný....

veronikamiluskova
31. srp 2016

@verusche. Mohu jen a jen doporucit Tako Moonlight- ja mam 181cm a muz 204cm a uplne luxusni výška kocarku. Za me co jsem mela ix kocarku tak nejlepsi a nejstablnejsi. 😉