Názor na Kombinovaný kočárek 3v1 Raf-Pol Largo?

pinkmonkey
2. zář 2016

Zdravíčka maminky a budoucí maminky,
ráda by jsem se vás zeptala jaký máte názor popřípadě zkušenosti s Kombinovaný kočárek 3v1 Raf-Pol Largo.
Popřípadě jaké máte zkušenosti s obchodem http://kocarkydeniska.mimishop.cz/.

Děkuji za Vaše komentáře 🙂

pinkmonkey
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamiiisek
14. říj 2016

Ahoj, kočárek sice nemám, ale taky bych si ho chtěla pořídit 🙂 Bohužel sem ho ještě neobjevila v žádné kamenné prodejně která by byla někde poblíž a s kupováním kočárku po internetu dost váhám ☹

pinkmonkey
autor
14. říj 2016

@kamiiisek no my mame kousek od nas prej velkoprodejnu kde vsichni kupuji, jenze tam nemaji tuto znacku takže musim do Prahy nebo Liberce.😂 jenze momentalne s johou v sadre to pujde dost blbe...🙂 A taky nejsem nadsenec do objednani na internetu...🙂

kamiiisek
14. říj 2016

@pinkmonkey tak s tou prodejnou to máme podobně :D kočárků spousta, ale tuhle značku tam taky nemají ☹ a jiný kočárky se mi zas tak moc nelíbí, dám tomu ještě měsíc a pak asi budu muset risknout ten internet 🙂

pinkmonkey
autor
14. říj 2016

@kamiiisek No já mám ještě teda čas termín mám až v Březnu +- pár dnů, ale zas nevím jak dobře se mi potom bude chodit ..😀 Ale taky budu muset maximálně riskovat s internetem. I když hrozně nerada :(

kamiiisek
14. říj 2016

@pinkmonkey no já mám taky ještě čas 🙂 termín mám konec ledna 😉 ale nechci to řešit až s velkým břichem a navíc přes zimu, třeba výjmečně nasněží :D

pinkmonkey
autor
16. říj 2016

@kamiiisek Tak leden je bliz jak brezen a preci jen jeste tam naskáčou svatky, apod. A mohlo by letos neco napadnout...😃😂 nohu v sadre letos uz mam tak by me to nemuselo pak postihnout. 😃😂

kamiiisek
17. říj 2016

@pinkmonkey me staci kdyz bude snih jen na vanoce :D stavime domecek tak bych byla rada aby se stihl dostavet :D a cestu do porodnice v zavejich nebo na ledu si nechci ani predstavovat radsi :D a pak by mohlo byt hodne snehu pristi rok, to uz budeme mit prcky u sebe tak to uz bude neco jinyho 🙂

pinkmonkey
autor
17. říj 2016

@kamiiisek Tak do porodnice na sanich by bylo cool...:-P

kamiiisek
17. říj 2016

@pinkmonkey jasný :D můžu zapřáhnout hafany a budu tam raz dva :D

pinkmonkey
autor
18. říj 2016

@kamiiisek ... No hele aspoň máš náhradní plán. Když by náhodou...😀 To ja mám maximálně doma potkana to nevím jak dlouho by jsem tam jela...😀 😀 No v případě že bude doma přítel tak zapřáhnu jeho...😀 I když modlím se aby byl zrovna v práci. Tak nějak chce být u toho.😀 a zatím to teda nemohu moc skosnout..😀

kamiiisek
19. říj 2016

@pinkmonkey tak s potkanem by to byla asi dlouhá cesta 😀 No já zase naopak doufám že manžel tam bude se mnou 🙂 a když bude náhodou v práci tak to budu muset vydržet než odtamtud uteče :D

pinkmonkey
autor
19. říj 2016

@kamiiisek No já totiž jak ho znám tak by tam odpadl jak tyčka od plotu ..:D a to pak nevím zda by jsem vůbec přes ten smích měla možnost rodit ..:D On je to totiž takovej komik ..:D A na druhou stranu když není něco po jeho tak je zle ..🙂 A v takovém případě je lepší tatínky nechat doma :D

kamiiisek
19. říj 2016

@pinkmonkey ahaa :D tak to asi ať radši počká doma :D můj dostal instrukce co a jak a vím že pokud na mě nevytáhnou obří jehlu tak to s ním bude v klidu :D tak já se nemám čeho bát :D