Polský kočárek, máte zkušenost?

lilliannem
14. pro 2014

Dobrý den, v březnu se nám narodí miminko a sháníme kočárek. Nejsme na tom finančně zrovna nejlépe a nechceme kupovat už používaný kočárek. Přítelovi rodiče bydlí v Českém Těšíně a doporučují nám koupit kočárek v Polsku, že tam mají levný. Ale cesta k nim je dlouhá (ccc 4,5 hodiny) a já nevim jestli bych tak dlouhou cestu zvládla (jsem na rizikovém) a na kočárek se chci podívat než ho koupíme. A bojim se, že ty kočárky z Polska nejsou moc kvalitní. Máte s nimi někdo zkušenost? Na netu jsem našla kočárek Zagma X6 a docela se mi líbí. Nebo nevíte o nějakém obchodě v Praze, kde by je prodáváli?

ofelieee
14. pro 2014

@lilliannem polské značky jsou taky BabyActive a DorJan. DorJan jsem měla a v pohodě.

betelgeuzz
14. pro 2014

Polský kočárek koupíš i tady, v-cross (měla jsem a byla jsem spokojená), dorjan, firkon. Nedávno tu byla diskuze o polských kočárkách, jak kdo byl spokojený apod. tak se zkus podívat.

ladyhacek
14. pro 2014

Přesně tak polské kočárky se dají sehnat i tady. Možná jsou o malinko dražší (500-1000,-) , ale když uvážíš cestu-benzín tak to je dl,e mě nastejno 😉. My máme vybranou prodejnu do které se chystáme po novém roce je v Mladé Boleslavi-ta od Prahy není zas tak daleko a mají tam dobré ceny. My máme vybraný kočárek Maked Lucky a ani nevím zda je polský-to jsem nezkoumala-hodně recenzí je proti polským a zároveň hodně je pro.

http://www.petto.cz/kocarky/maked-lucky-trojkom...

sim007
14. pro 2014

@ladyhacek taky budeme kupovat Maked Lucky....je polsky, ale to jsou snad vsechny levnejsi.... psala jsem si tady s jednou maminkou co ho uz ma a je spokojena.....minuly tyden jsem ho videla na zivo a super...

Dobre je i Camarelo.

sim007
14. pro 2014
lilliannem
autor
14. pro 2014

Děkuji. Maked Lucky se mi taky líbí a dokonce vim, v jakém obchodě v Praze ho mají, ale je o 1500,- dražší nez na tom moje-miminko, tak jsem hledala jiný, ale ten zagma x6 je za stejnou cenu, tak asi koupime taky maked lucky

ladyhacek
14. pro 2014

@sim007 ale musíš si přikoupit autosedačku s adaptérem za 2000,- tady je to už komplet takže to výjde nastejno 😉. ´ (rozdíl 400,- )
a my jsem si řekli že si ho asi raději koupíme v kamenném obchodě.

ladyhacek
14. pro 2014

@lilliannem mužeš se podívat do obchodu vyzkoušet a pak objednat na netu 🙂

somalicats
14. pro 2014

@lilliannem Jestli jsou nebo nejsou kočárky z Polska kvalitní, to neposoudím, neb já mám polský Deltim Sport ještě po starší dceři (kočáru je tedy již téměř 12 let), jiný jsem nepořizovala. Nemůžu si ho vynachválit, je to trojkombinace, velká, mladší dceři je rok a stále v něm může spát i se zimním fusakem a ještě tam má rezervu. Kočárek nepotřeboval za celou tu dobu žádnou opravu (klepu na dřevo), pouze občas dofouknout kola. Bohužel se takhle značka již nevyrábí, jinak bych jej doporučila. Ale chci tím říct to, že co je polské, nemusí být nutně vždycky šunt.

sim007
14. pro 2014

@ladyhacek jo tak to jsem se nedivala, my totiz budeme kupovat autosedacku Cybex, takze nam vyhovuje ze neni v cene a mojemiminko.cz ma kamenej v Brne kde jsme se na nej byli podivat

nadulka87
20. pro 2014

@lilliannem taky mam polsky kočárek, ale je pravda, ze jsme do něj šli, aniž bysme ho videli. V obchodě kdyz ho měli skladem, tak ho hned prodali. Takze nam ho pan přivezl a byli jsme domluveni, že kdyby se nelibil, tak si ho prostě nevezmeme, ale laska na prvni pohled i povozeni (vyzkoušení - miminko je na cestě). Trojkombinace za 7200,-, záruční i pozarucni servis samozřejmostí a kdyby nahodou museli kočárek odvest, tak daji k dispozici jiny, tzn. nezustaneme bez kočárku. Pan jezdi přímo k vyrobci cca 1x za 10 dní, tzn.kocarek do dvou tydnu k dispozici (my pro něj dokonce byli 17.listopadu na státní svátek u majitelu doma 😀 ). Jedna se o obchudek www.chytramama.com (možná už jsi viděla/slyšela) a kočárek http://www.chytramama.com/zbozi/5581/Kombinovan... ... váhou i prostorem je srovnatelný s Camarelem, rozdil je v designu, v hluboke korbě (u EmjOtu se da udelat z hluboke korby úplná placka, na cestování idealni) a samozřejmě trošku i v cene. Přidávám fotky, ktery jsem nafotila, kdyz jsme ho přivezli. Pokud by tě neco zajimalo, nebo bys ho chtěla vidět naživo, neni problém, jsem z Prahy 🙂

pehamek
20. pro 2014

Mám kočárek Maked a byla jsem s ním spokojená. Teď se ho chystám prodat, protože jsem pořídila golfky, ale jinak si na Makeda nemůžu stěžovat. Dobře se ovládá, je odpružený a dá se s ním i houpat. Co mi vyhovovalo, tak je i dost vysoký, takže když jsem tam syna dávala do hluboké korbičky, tak jsem se k němu nemusela ohýbat.

lucifereeek
20. pro 2014

Polské kočárky kupodivu nejsou zas až tak špatné, mám Tako warrior a už čeká i na druhého prcka 🙂 takže toho bych se fakt nebála, spíš je to horší pak s reklamací. Já si koupila polský kočárek ale v českém obchodě, který mám blízko, my teda nereklamovali ale kdybys musela, tak by to bylo asi složitější.

hedusska
20. pro 2014

Mam kočárek přímo z Polska... Adamex royal a nemůžu si stěžovat🙂 a navic v Polsku nás přišel levněji než v čr

lilliannem
autor
20. pro 2014

@nadulka87 Moc děkuju za odkaz na obchod. Bydlíme cca 5 minut od toho obchodu a ani jsme o něm nevěděli. Určitě se tam po novém roce podíváme.
Přítelovi rodiče nám nabízejí, že nám kočárek v Polsku koupí a dovezou, protože já bych tak dlouhou cestu už asi nezvládla. Ale právě se bojím té reklamace, kdyby se přece jenom s kočárkem něco stalo. Mě se zatím nejvíc líbí Maked Lucky a chceme se na něj jet podívat do obchodu, zatím jsem na něj koukala jenom na internetu.

nadulka87
20. pro 2014

@lilliannem není vůbec zač... sleduj jejich stránky, mají cca 3měsíční miminko, tak celkem upravují otvírací dobu podle toho, jak se jim to hodí.... je to spíš bazárek s dětskými věcmi + tam mají pár kočárků skladem... pán poradí, ukáže, vysvětlí.... původně jsem se tam šla zeptat na jiný, ale ten mi rozmluvil (a to byl o pár tisíc dražší), protože tenhle je lehčí a vyšší (mám 180 cm) 🙂 každopádně krásné vybírání pokud možno bez stresu 😉

michael2611
20. pro 2014

@somalicats Já ho tady prodávám 🙂

lilien2
21. led 2015

@nadulka87 krásný kočárek, můžu se zeptat zda se dá dobře houpat, jestli je odpružený?? děkuji

nadulka87
21. led 2015

@lilien2 je odpruženy celkem hodně... Určitě víc než maked lucky nebo Dorjan... s víc kočárky podobného typu bohužel srovnávat nemůžu

zazulka
21. led 2015

Odvozila jsem dvě děti v Jedo Fyn 4DS a ještě vozí holčičku po nás, kočárek jsem měla moc ráda a vřele bych ho doporučila, poměr cena výkon kvalita super 🙂

lilien2
21. led 2015

@nadulka87 děkuji...Vy máte dneska termín porodu? 🙂 🙂

martina2706
21. led 2015

Taky budeme mit kočárek z Polska koupeny ale v CR.Myslim si,ze kvalita je dobra a ze uz to neni jako dříve.Za kočárek jsme nechtěli dat treba 20tis.Doufam,ze budeme spokojeni.

nadulka87
21. led 2015

@lilien2 jj, mám, ale princezna je jiného názoru a nějaký termín ji moc nezajímá 😀 takže ještě čekáme

verculle
17. bře 2015

@nadulka87 dobrý den,mohu se zeptat jak je prostorná sportovní korba u toho kočárku co jste koupili?Uvažujeme také o koupi a nějak nám přišla ouzká.Děkuji za odpověď

nadulka87
17. bře 2015

@verculle zatím mám zkušenost jenom s hlubokou korbou, protože male je 7 týdnů, ale sportovní korba mi nepřijde nějak zvlášť úzka... bohužel ji ani nemam doma, abych vám ji změřila 😕 moje sestra měla klasicky těžký kočár s pevnými koly a sporťák je stejne široký jako náš ...