Skate nebo skate se sedátkem?

1leny
24. čer 2022

Ahoj, potřebovala bych poradit nebo aspoň na to kouknout z jiného úhlu. Máme 2,5letou holčičku a k tomu k nám na začátku srpna přibude miminko. Řešili jsme dvojkocar, ale nakonec jsme se rozhodli, že poridime k našemu Baby jogger city elite jen korbu a dcera už bude bez kočárku. Ona už chodí hezky, jen je zvyklá si ještě čas od času odpočinout ve sporťák. Tak mi napadlo ještě to vymyslet tak, že místo stupatka bychom zkusili sehnat skate se sedátkem, že by si třeba odfrkla tam...
Máte některá i sedátko? Je to fajn, chtějí na něm do sedět? Díky 🌷

jako_mala_holka
24. čer 2022

S dovolením se pridam, taky budu řešit 🙂🌷

nikivm
24. čer 2022

@1leny taky se přidávám. Malá má 15 měsíců a zatím nechodí. Dvojkočár se mi kupovat nechce, zatím to řeším nosítkem. Taky by mě zajímalo to sedátko

no1
24. čer 2022

Máme k Bugaboo skejtík se sedátkem a je to super, malý má čerstvě dva, sedí tam ochotně a já jsem s tím moc spokojená 😁

janina228
24. čer 2022

Za mě bych pro dítě 2,5 roku koupila jen klasik skate a dokoupila pro jistotu šátkové nosítko pro miminko.. když budete vědět, že vás čeká delší výlet, tak bych vzala sporťák,aby si měla kde starší odpočinout a miminko bych vzala do šátku.. dvojkočár jsem řešila do cca 2 let věku staršího dítěte - pak už mi přišel zbytečný..

billiejean88
25. čer 2022

@1leny Pro 2,5 leté bych volila jen skate. My máme mezi holkama rozdíl přesně 2 roky a ještě 2 měsíce před narozením druhé dcery jsem byla nervózní, jak to budu zvládat, protože starší skoro nic neusla bez kočáru. Ale pak se to rychle zlomilo a navíc když viděla, ze ji nic jiného nezbývá, tak se mnohem víc snažila 😄 Skate už téměř vůbec nepoužívám, jen když spechame napr. k doktorce nebo jdeme někam dal..Ale záleží, jak daleké výpravy podnikate. My chodíme většinou na hřiště a zpátky 😄 Na odpocinuti stačí odrazedlo, na kterém kdyžtak jede delší trasu.

petulakopec
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulakopec
25. čer 2022

@1leny edit smazalo se mi to při přidávání odkazu 🤣... Jinak syn v srpnu 3 roky a máme se sedátkem, které jde v případě stání sundat buď úplně nebo jen zaklopit,uni ke všem kočárkům a za mě úplně paráda ... ještě vložím znova odkaz