Sourozenecký kočár. Do kdy jste používali?

zuzroko
6. únor 2021

Ahoj, jdu si pro radu. Do kdy jste používali kočárek? Čekám 2 dítě a až se narodí bude malé 21měsíců. Vyhlídla jsem si Nuna Demi grow, dá se použít samostatně, ale i jako sourozenecký. Teď už chodí, ale nedovedu si představit, že by měla ujít pak dlouhé procházky s mimčem. Myslíte, že v tomto věku stačí přídavný skate? Nebo se vyplatí ten kočárek? 😊 zas na výlety to bude určitě lepší než brát velký kočár a ještě třeba golfky 🤔 do kdy se vaše děti vozily? 😊

mamikry
6. únor 2021

@zuzroko Mam deti o 23 mesicu a starsi kocarek nemel. Nemel ani skate. Ale byl to chodec, nechtel byt v kocarku ani jako mensi. Zalezi, kolik toho dcerka zvladne ujit. Ja bych koupila skate.

zuzroko
autor
6. únor 2021

@mamikry chodí teprve měsíc a půl a doma nachodí kilometry, venku se zatím převážně vozí 🙈

leniczka23
6. únor 2021

Nevim jestli máte nějaký limit ale Bugaboo donkey je super. Můžeš ho taky pak smrsknout a použít jako jednokocar. Třeba můj straší se vozil fakt dlouhou až do 3 let se rád svezl na dlouhém výletě. Já bych šla do.kicaru,mprotote i ty děti většinou když vidí že se vozí mladší, chtějí to taky o to víc.

llorak
6. únor 2021

Mam deti od sebe 22 mesicu, starsi sice chodi dlouho, ale i tak nezvladal dlouhé prochazky, takze mam DorJan sourozenecky kocar, mala ma momentálně půl roku a zatim stále využíváme 😊 je to příjemnější vědět, ze ho kdyz tak mam kam dát 😊😉 hlavne třeba u silnice, kdyz není v mých možnostech ho plne hlídat, tak ho dám na kočárek a pustím az mimo civilizaci 😊

chumlee71
6. únor 2021

Mám deti dva roky od sebe a koupili jsme skate, ale jen se nám na něj prasi. Když se naucil chodit, tak ani v kočárku uz být nechtěl

felixfelicis
6. únor 2021

Nechodili jsme na dlouhe prochazky 🙂 Sli jsme na hriste nebo kam po okoli dosli a postupne to bylo lepsi a lepsi, od jara do podzimu hodne pomohlo odrazedlo.

lovemusicsun
6. únor 2021

Já mám děti 2 roky od sebe a pořídila jsem skejtík. Malá se na něm rada vozila, ale vydržel jen půl roku dokud jsme měli korbu, na sporťák jsem ho pak už nedala. My teda na dlouhé procházky nechodily, spíš na hřiště, do lesa a tak. Když byla starší miminko, tak jsem se nachodila hodně. Ale jak byly dvě, tak už to tolik nešlo a program se přizpůsobil spíš starší dceři, miminku bylo celkem jedno jestli spí v kočárku na hřišti nebo na procházce.

janina228
6. únor 2021

Děti jsou od sebe 20 měsíců a teda bez dvojkočáru si nedovedu představit,jak bychom zvládli vůbec vyrazit.. starší je chodec.. to jo.. akorát vždycky si to namířila přesně jinam než jsem potřebovala,takže hned asi po 14 dnech jsem dvojkočár pořizovala🙂. Pak jsme tak nějak plynule přešli kolem jejího 2,5 roku na sporťák+skate.

me_druhe_ja
6. únor 2021

Já mám teď akorát 15m od sebe, bez 5 dní. :- D a mám Mountain Buggy Duet V3. 🙂 Malej hlavně ještě nechodí, takže nutnost. Kamarádka má taky 15m od sebe a ta už má jen skejt a v pohodě. Ale nechodí daleko.

kaca_imrnous
6. únor 2021

Ahoj 🙂 Každý prcek je fakt jiný - některý rád šlape sám, některý miluje skejtík a jiný se rád klasicky povozí v kočárku. Já osobně bych si nejprve koupila skejtík (existují třeba i se sedátkem) a zjistila, co a jak a když by se mi starší dítko dobývalo do kočárku k menšímu, tak bych třeba posléze koupila kočárek. Je to dle mého levnější varianta než vybrat dvojkočárek a pak v něm vozit jen jedno. 🙂 Jinak z kočárků je určitě super Bugaboo Donkey, ze kterého se dá pohodlně udělat jednokočár v případě potřeby, ovšem cenově je docela vysoko. Velmi příjemnou variantou tohoto kočárku je Baby Jogger City Select - z dvojkočárku je snadno jednokočár a cenově opravdu přijatelný. 😉

martiniquest
6. únor 2021

Do 3 let, protoze jsme neustale trajdali po hristich a chodili na dlouhe vzdalenosti. Syn sel cestu tam po svych nebo na odrazedle, pak jsme nekde byli x hodin a zpet se vezl v kocaru (vetsinou tam i usnul). Radeji jsem se prosla pesky a tlacila kocar, na ktery jsem naskladala vsechny kramy, nez bych jezdila MHD obskladana jak Jezisek

monilee
6. únor 2021

Mám deti rok a pol od seba, najprv sme kúpili skate ku kočárku, alebo som mala staršiu v kočárku a mladšieho v nosítku. Aj tak som nakoniec po pol roku kúpila súrodenecký kočár, bez neho to nešlo.

zuzroko
autor
7. únor 2021

Děkuju moc všem za názory a zkušenosti 😊 měla jsme možnost prohlédnout si tu Nunu a jdeme do toho sourozeneckeho😊

ninolleta
9. únor 2021

Nuna je opravdu fajn, takže bych ji taky volila.