Sportovní kočárek do terénu, poradíte?

sarkess
8. zář 2015

Poradíte mi s výběrem sporťáku prosím?? Bydlíme na vesnici takže chodíme víceméně jen na louky, polní cesty a do lesa. Ráda bych aby byl kočárek co nejvíce odpružený (máme peg perégo gt3 a v tom bych z malého vyklepala duši) , možnost jízdy i proti směru a hlavně aby šel dát do úplného lehu. Díky za tipy ;)

petzy
8. zář 2015

Ahojky, já nedám dopustit na Baby design Lupo, cenově dostupný a fakt super kočárek, zvládá i jízdu lesem atd...

elib
8. zář 2015

@sarkess vážně je ten peg perégo gt3 tak špatný? já pomalu pokukuji po sporťáku, bydlíme v podhůří, na vesnici, kopcovitý, nerovný terén. Teď mám hluboký čtyřkolku Inglesina, je parádně odpružený, nafukovací kola, přesto, jaký je to tank, se lehce ovládá a projedu s ním všude.
Docela mě zaujal i tento: http://prampol.pl/cs/sportovni-kocarky/gazelle.... ale nejde dát do úplného lehu

sarkess
autor
8. zář 2015

@petzy dyž mě nejde o to, aby zvládal jízdu terénem , mně jde o to, aby ta jízda byla pohodlná jak pro dítě tak pro mě , jestli mě chápeš 🙂

@elib jako sporťák nemůžu posoudit, zatím máme prcka v huboké korbičce, ale jsem z něho na prášky na každá vycházce, přide mi, že se s tím kočárem peru kam pojedem. Od kamarádky jsme dostali kočár po 4 dětech, nějaký noname starý houpák a s ním si jízdu užívám 🙂 ale chce to vyzkoušet, v+řím že někdo má třeba opačný názor než já 🙂

elib
8. zář 2015

@sarkess Jasný ;) No jak koukám, vybrat kočár je boj 😀 Já měla co dělat, abych vybrala vhodný hluboký, schválně jsem nebrala dvou či trojkombinaci, protože jsem měla jiný požadavky na hluboký, na sporťák i autosedačku ;))) Tak snad obě ten vhodný sportovní vybereme ;)

petzy
8. zář 2015

@sarkess chápu, je i pohodlný pro dítě si myslím, syn tam měl dost místa a pro mě jízda super. Mám teď valco a asi ho zahodím a vrátím se zpět k Lupíkovi. Jsem z něj hrozně rozmazlená, ta jízda byla prostě fajn, krásně se s ním namipuluje. V lednu čekám druhé a už se těším na korbičku 🙂

eliskaxox
8. zář 2015

Ahoj holky tak ono mimco nadskakuje ve vetsine hlubokych ale jak pisete,u kocarku nejsou dulezita kola ale hlavne odpruzeni. Ja mam do terenu Concord wanderer a to je pan kocar. Prostor pro dite obri,vsechna kola nezavisle odpruzena a navic jsou udelana tak ze jsou mekky jako nafukovacky ale nepichnete. Navic ta jizda je proste bomba. Pokud nemusite resit tak berte kolekci 2015,vychytali na ni nedostatky. U starsi kolekci blbnou podlozky v prednich koleckach. Ale i tak ten kocar stoji za to. Jo a oproti GT3 je asi o 3 kg lehci a to je taky znat.

nnnikol
10. zář 2015

Máme Mutsy Urban Rider a jsme s nim moc spokojeni,jezdíme s ním do lesa ,přes kořeny i sníh projede vše 🙂