Sportovní kočárek i proti směru jízdy - 5měsíční miminko

janea823
17. kvě 2018

Dobrý večer, potřebuji poradit. Máme kočárek B-motion 4 plus. Nyní mimčo necelé tři měsíce a korbička je tedy dost malá. Prostor tam má, ale v létě už bude dle mého malá. Sporťák lze dát do úplného lehu, ale nelze otočit proti směru. Tak malé mimčo se mi nechce dávat tak, že na něho neuvidím přímo a ono neuvidí na mě. Vybíráme proto druhý kočárek, který lze otočit proti směru jízdy. Vhodný také do mírného terénu, lehce skladný (kvůli složení do auta) a ne moc těžký. Cenově zatím nemáme omezení, v nejhorším koupíme nějaký bazarový, nechci zas ale úplně rozhrkaný obyč. Snad mi něco doporučíte🙂

kengi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kexina
17. kvě 2018

Sporťák do protisměru jde i u našeho DorJan Prestige. Do terénu s ním jezdím, skládá se taky docela snadno... jen myslím, že patří zrovna mezi ty těžší.

clementina
17. kvě 2018

My ted hledali se stejnymi pozadavky, jen navic resili i nizsi cenovou kategorii. Koupuli jsmw nakonec Cybex Balios S a jsme s nim fakt spokojeni:-P

vokpetra
17. kvě 2018

Ja jezdím po vesnici i v lese s Tako moonlight vela a vyhovuje mi jak hluboká, tak sporťáček. Kola gelová a prużí slušně. Na bazu se dá sehnat za dobrou cenu.

ada22
17. kvě 2018

BAZARY bych uplně nezatracovala, ale chce to vybrat dobrý kočárek. Jeden čas jsem měla kočárek od emmaljungy. Mají hodne druhů, kterým jde otočit sportovní sedačka protisměru. Byla jsem s ním hodně spokojená a trošku lituji, že jsem ho poslala do světa. Chtěla jsem zkusit něco jiného.

kepis
17. kvě 2018

Teutonia. Za mě favorit. Dražší, ale bazarovy se dá sehnat za dobrou cenu.

jbzirafa
17. kvě 2018

Máme baby design. Jsou samozřejmě i větší, a lehčí. tehle je asi takový střed ..?Z hlediska zvládání terénu, skladnosti vyhovující.

fifina86
17. kvě 2018

Baby jogger Premier/Versa

ronja55
17. kvě 2018

Máme jané crosswalk, je to úplně nejlepší kočárek Je lehký, krásně skladný, jde dát do úplného lehu a boudička jde dát po směru í proti. Terén projede jakýkoliv, bydlíme na vesnici a máme hospodářství a zvládá vše úplně na jedničku.

hojda
17. kvě 2018

Taky se přidám k Teutonii, je to kočárek, který je konstruovaný na 3 děti, německá kvalita, pokud koupíte na bazaru od někoho, kdo o něj trošku pečoval, tak bude jako nový, má taky UV 50+ a potahy se výborně udržují (pratelné a odpuzují špínu)

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadylkokane
17. kvě 2018

Stejne jako @ronja55 doporucuju Jane Crosswalk. Je lehky, skladny, ma super strisku a zvladne jakykoliv teren. Tahame ho uplne vsude, projel Jizerky, Krkonose, polnacky... Konstrukce ms 9,8 kg. Ale je drazsi, jen sportak je za 14 tisic.

makovaapanenka
17. kvě 2018

@janea823 Pridavam se do fanklubu Jane Crosswalk a naopak nedoporucuju Baby Design. Muzes si precist recenzi v mem profilu.

jitka0a
17. kvě 2018

Vybrala bych třeba nějaký z trojkombinace nebo dvojkombinace, tak jsou vesměs ty sporťáky do obou směrů, my jsme pořizovali kombinaci a byla jsem s ní spokojená, měli jsme Tako.

matejrada
18. kvě 2018

My koupili x move 😉

ladako
18. kvě 2018

Mam Graco evo, je lehky a korbicka jde jednoduse upevnit do obou smeru. Zkuste se na nej mrknout.

xxx3d
18. kvě 2018

@janea823 přesně kvůli téhle jedné funkci jsme kupovali druhý kočárek 🙂
Bugaboo Buffalo, jsme sice z města, ale vyrážíme i mimo chodníky, takže aby byl i do terénu a tak prostě...
a když jsem tam malýho s velkou pompou poprvé dala, na velikonoce, tak tam nechtěl být, křičel, plakal, no hrůza. Když jsme ho potom otočili, byl zlaté dítě. No. Takže jsme utratili přes 30 tisíc... jen tak. Ale to víš, jediné dítě, chtěla jsem si ho užít, proto jsem chtěla tu funkci a to u toho našeho prvního nebylo. A kdybych si to reálně nevyzkoušela, nevěřila bych tomu a pokaždé když bych viděla maminy s kočárkama a mimčama k sobě bylo by mi to líto.
Tak ho prodáváme.
Necháme si první, kterej je jinak skvělej.

kengi
18. kvě 2018

Prodavam valco snap ultra sport,ktery splnuje vase pozadavky. Zkuste mrknout na muj bazar.

janea823
autor
18. kvě 2018

Díky všem za tipy..nejvíce mě asi zaujal Jane Crosswalk a x-lander. Ještě je omrknu v reálu a snad už vybereme. Nechci, at se v létě paří v korbe 🙂

bambullkaa
23. kvě 2018

Peg-pérego Book Plus S a sporotvní nástavba Pop Up 2018. X-lander a Jané Crosswalk jsou těžký. PP je skladnější, lepší manipulace obecně i přístup do košíku... máme a jsme moc spokojený. Doporučuji ve verzi Breeze viz. foto (barva je jen tak zvolená)

bambullkaa
23. kvě 2018

Jsem zapomněla dodat, že verze Breeze je thermo 🙂 Má i nánožník. Hlavně prodlužovací střecha je obecně k nezaplacení.

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
malecek
14. črc 2018

@clementina ahoj, prosím kupovali jste celou kombinaci nebo jen sporťák ? Uvažuju nad ním v celé kombinaci

clementina
14. črc 2018

pořizovali jsme jen sporťák, ale kdyby už starší běhala a nemuseli jsme tak teď kupovat sourozeneckej kočár, určitě bychom pro druhátko korbu taky dokoupili🙂)))))))

malecek
15. črc 2018

@clementina super děkuji