Valco baby Snap 4, máte zkušenost?

avodobols
17. kvě 2018

Zdravím, maminky! Jakou máte zkušenost s kočárkem Valco baby Snap 4? Líbí se mi prostorný nákupní košík a zajímalo by mě, jestli se kolečka moc rychle neošoupou.

kirinka2013
17. kvě 2018

Ahoj, mám ho 2 měsíce a za mne super, košík je prostorný dost. Jen tedy máme verzi Sport, jezdíme občas do terénů, tak by jsme bez nafukovacích kol nebrali.

letalnica
17. kvě 2018

Ahoj, milovala jsem ho. U toho košíku je nevýhoda, že je špatně přístupný, když dáš kočár do lehu. Ale to je asi u všech kočárků 🙂 Jinak vyhovoval maximálně.

lolam10
17. kvě 2018

Zalezi kde budete jezdit.do mesta je super protoze je lehkej.do terenu nic moc a to uz na sterku.ale jestli jezdite hlavne po parku tak je to jedno ☺

avodobols
autor
17. kvě 2018

@lolam10 A také máte verzi Sport?

vila_z_lesa
17. kvě 2018

Mam penovy kola, kocar skoro rok a parada, kdyz zaaretuju kola, zvladne i teren. Kos je hodne prostorny, akorat ta sustakovina nebo co to je, je na prd, tak tam mam podlozku

dzogobela
17. kvě 2018

Ja myslim, ze to musi byt suoer kocar, protote v Praze ho ma minimalne kazda druha maminka 😀 nebo z toho aspon mam takovy pocit! 🙂

berda2
17. kvě 2018

Mame ho jiz pres pul roku a maximalni spokojenost.Hlavne je perfektni do lehu,syn je vysoky a tenhle nam delkou vyhovuje.Snadne ovladani.

yerry
17. kvě 2018

Je to můj 4. Kočár a je nejlepší jaký jsem kdy měla....

niki_nka
18. kvě 2018

Ahoj. Také mám valco snap4(ve fialovomalinove) a největší bomba je, ze je lehký(mame do domu schody). Snadno se mi skládá do auta, když jedu s málou sama, tak je to jednoduchá manipulace k nezaplaceni. Uz jsem taky kompletne prala potah (lze sundat). Nějaké chyby by se určitě našly(např.nánozník v zimě v poloze lehu profukuje,na polohovani nozni opěrky potřebuješ obě ruce). Ale vyhody jednoznacne prevysuji. Mam obycejna kolecka( jezdim s Valcem rok) a sesoupana uz jsou, ale nemam pocit, ze by to necemu vadilo. V nerovnem terénu drnca, ale o to rychleji mala spí 🙂

avodobols
autor
18. kvě 2018

Děkuju! A máte nějakou zkušenost s přenosnou hlubokou taškou, díky které prý v tomto kočárku může být už novorozeně? Přemýšlím, jestli kupovat korbičku, nebo jen Valco baby Sport s tou taškou. Mimi se má narodit v půlce července, takže v zimě bude ještě ležet.

patmouse
18. kvě 2018

Ja mam uz rok snap 4 sport. Chtela jsem nadukovaci kola. Jsem velmi spokojena. Je lehky,dobre se ovlada a hlavne se rychle slozi do auta. Nemela jsem nikdy problem treba s prevazenim,i kdyz na nem mam prebalovaci tasku. Mam i sportak od Depemo,ten jsme kupovali jako dvojkombinaci i s velkou korbou pro mimco,ale od te doby co mam valco,tak sportak depemo nevyuzivam. Je sice lepsi treba na echt tury do lesa atd.,ale na bezne jezdeni po meste a sem tam do prirody je strasne tezky a zbytecne mohutny. Takze valco si nemuzem vynachvalit.