Nosítko Chicco - Close to you - máte zkušenosti?

olsett
14. srp 2015

Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s nosítkem Chicco - Close to you? Byly jste spokojené? Nebo mám jít radši do šátku a pak něco bytelnějšího na větší dítě (a delší procházky)?

x_kaatja
14. srp 2015

Prosim, Chicco vubec nebrat. Je to visitko! Kup kvalitni satek a prihlad se na fcb do skupiny Nosime deti. Tam se doctes vse o ergonomickem noseni deti.

dotinka
14. srp 2015

Chicco ne! Chicco,baby bjorn,womar jsou visitka...ma to vyztuzena zada a latka neni od kolinka ke kolinku...vhodne jsou satky (zn.Pentelka nebrat) nebo nositka Manduca,Noiga,Mei tai,Beco,ergo baby,bondolino,Tula a jiste jeste nejaky 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
astyna
14. dub 2016

Já mám Love and carry (lépe mi sedí na zádech), přítel si koupil toto Chicco - no...Nosí se mu dobře, malý v tom nebrečí, nožičky mám dobře, záda kulatá...Já mám raději své, je mi i pohodlnější, ale jeho má zase dobře podepřenou hlavičku a víc tam to dítě "zahučí" , u mě víc kouká, zvaž sama 🙂

lucyp13
15. dub 2016

Je to první pokus o ergo nositko od chica...no co na to rict,nesla bych do nej- vyztužena záda (spatne dítě se nemůže zakulatit) celkove je takove "neprodysne",zkuste se přidat na fb do skupiny nosíme deti nebo ergonomicke noseni