Syn (necelé 3 roky) najednou nechce vlézt do auta. Co s tím?

evka_28
4. čer 2023

Syn se úplně zasekl a my ho nemůžeme dostat do auta, udělá úplně příšernou scénu, že je v autě horko,že nechce zapnout pásy v sedačce, řve na celé sídliště a nic s ním nezmůžeme. Včera jsme se nemohli dostat z obchoďáku domů,dnes jsme chtěli jet k babičce a prostě jsme nemohli. Nejsem si vědoma, že by se stalo něco, co by ho od auta odradilo. Ale hlavně prostě autem jezdit potřebuji, protože mám ještě malé mimčo a musíme objíždět doktory a tak. Máte někdo zkušenost? Co s tím? Už jsem zoufalá, snažím se vysvětlovat, ale nic nezabírá

zelenaesmolda
4. čer 2023

@evka_28
Popadnout,pripoutat,jet.
Jeste aby mi decko urcovalo jestli nekam pojedu nebo ne.
Ale zkusila bych mu cestu zprijemnit.Nesedi se mu spatne v sedacce?Neni v aute fakt moc horko?V sedackach se decka fest poti.

zelenaesmolda
4. čer 2023

Co treba letni potah,merino vlozku,funkcni pradlo?

evka_28
autor
6. čer 2023

@zelenaesmolda popadnout a narvat ho do auta fakt nešlo,hrozně se bránil, hysterčil,fakt masakr. Myslím,že už bych ho pak do auta nedostala nikdy

sam96
8. čer 2023

@evka_28 hele zazivame teď dost podobnou situaci, u nás to způsobilo ze jsme jeli v jiném autě a od te doby hysterie musíme sedačku pretacet zase proti směru jinak nenastoupi vidi dedovo auto a řve a to stojí za plotem taky si nejsem vědoma ze by se něco stalo jeli jsme na výlet. V proti směru je v klidu ale po směru řve jak tur
Jinak teda vyzkoušet ho třeba pustit do auta když se nikam nejde? Aby si ho prozkoumal nebo tak? U nás to pomohlo ☺️

zelenaesmolda
8. čer 2023

@evka_28
@sam96
Holky u nas je to hysterie pokazde kdyz ma nastoupit do jineho auta i presto,ze je porad ve sve sedacce.Jako nechapu,fakt.Hysterie,vriskot ale jakmile sedne do auta tak je klid a ani nemukne.
Proto jsem radila,ze popadnout a narvat do auta protoze ty sceny znam taky.
Mala v 5 letech porad jezdi v protismeru a do posmeru nechce 😂