Vztekání a častý pláč u 8měsíčního kojence. Co mám dělat?

terezka1353
24. říj 2020

Zdravím 🙂 Poraďte mi někdo prosím co mám dělat. Přijde mi že jako matka selhávám. Malej má teď období kdy se hrozně vzteká a často řve... Něco mu vezmu nebo mu zakážu aby někam lezl nebo se na chviličku vzdálím, dokonce i u přebalování a oblékání a už řev jak kdyby ho řezali... A to vztekání.. Do teď jsem to přikládala rostoucím zoubkoum rostou mu horní a bohužel 4 najednou tak chápu že je plačtivej a špatně spí... Snažím se mu všelijak ulevit ale to vztekání? to je šílený. .. Mám strach že to bude horší a horší. Ani jíst mi pořádně nechce a to do nedávna byl jak tasemnice... Když se vzteká tak řve úplně se kolikrát i protne... Přejde to někdy? Měl to tak někdo? Co s tím dělat? Prosím poraďte :(

lv
24. říj 2020

Prochazi obdobim separacni uzkosti, proto nerad, kdyz se vzdalis. Jo, prejde to.

crutela
24. říj 2020

Jak to přišlo, tak to odezní uvidíš.
Jen Tě nechci desit, ale přijdou ještě další “obdobíčka” 😂👍 mám doma dvouletou roštandu a to je teda jízda občas. Drz se!

95newmommy2020
24. říj 2020

Hehe. 😂 Já to znám, hele prochazime tím stejným obdobím. Taky má 8 měsíců a máme to same. U nás zabere jen nositko nebo ho tahat na ruce, ale to je velmi náročné, protože má 11 kg. A jako bonus, nejvíc se vzteka při oblékání. Což je bozi no, vzhledem k tomu jaký je počasí a bude chladněji.

terezka1353
autor
24. říj 2020

@crutela snažím se ale občas už je to fakt o nervy 😅 vám taky přeju pevné nervy 😇

terezka1353
autor
24. říj 2020

@95newmommy2020 úplně nevím jestli bych ho zvládla od rána do večera tahat v nosítku ty joo 🤣 Jako i s kočárkem mě posílá do temných krajin takže jenom nositko noo ☹️😂

helcakab
24. říj 2020

Buďte v klidu, dcera 10 měsíců je prostě vztekloun od narození. Vzteka se hlavně u oblékání, takže třeba u doktora to jsou scény nebo každá procházka než ji obliknu. Když ji něco vemu jeci taky. Bude hold hysterka povahou.

zmrzlinka
24. říj 2020

Chce to chovat a chovat.....přejde to až se odstěhuje 😂😂😂😂

95newmommy2020
24. říj 2020

@helcakab Oblékání, to je masakr. Zvlášť rukávy. 🤣

helcakab
24. říj 2020

@95newmommy2020 známe:-d